Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szopizás után nem fogad el...

Szopizás után nem fogad el cumisüveget a 3 hónapos kislányom. Másnál is történt hasonló?

Figyelt kérdés

Szopizás után összefogja az ajkát és sehogy sem eszik tapszert, csak egy idő után amikor még jobban megéhezik hajlandó megenni. Ezzel az a baj, hogy az etetések így van hogy órákig tartanak. Mam cumisüvegből eszik, már a méretét is kicseréltük, nem-e lehet hogy a cumi formája zavarja, mert nem hasonlít cicire?

Volt valakinél hasonló, és ha cseréltetek cumisüveget melyikre cseréltétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 1. 14:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%

Akkor etesd simán tápszerrel. Nyilván sokat tehettél ha nehezedre esik fél óra múlva megint cicire tenni szopi helyett.

Akik írtuk hogy ciciztetesd igény szerint csak segíteni akartunk, hogy tudj szoptatni. Ezek szerint nyilván nem az a cél

2020. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
9-esben nem volt segítő szándék, csak gondolta idejön jól megmondani. De az ilyen inkább ne is írjon. És nyilván nem a ciciztetes a cél, mert ezt a kérdező nagyon világosan leírta, mit szeretne.
2020. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Aki nem a kérdésre az legyen kedves ne is írjon. Különben is senkinek semmi köze ahhoz ha úgy is lenne ahogy írtátok, magánügy.

Még mindig cumisüvegen a hangsúly!

2020. jún. 1. 21:37
 14/22 anonim ***** válasza:

Nalunk ugyanez a gond. Nem akarja a tápszert a cumisüveget sem. 10 hónapos és hiába van tejem már csak víz és este éjszaka az semmi..

Ha valaki elmondja mivel lehet segíteni az etetést tápszerrel, mi emlékezteti a cicire a gyereket, azt én is megköszönném....

2020. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Fb szoptatási tanácsadás kérdezz felelek. Szakemberek segítenek.
2020. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14 próbáld meg a lansinoh cumisuveget ha meg nem probaltad. Illetve svéd poharat is próbálhatod.
2020. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nálunk a svéd pohár nem vált be, nem tud belőle inni. Védőnő tanácsára tapszert váltotunk, és azzal együtt gondoltam cumisüveget is váltok, Lansinoh cumisüveget vettem neki, de nem mondom azt hogy jobban eszik belőle.Még próbálkozunk más fajtával...
2020. jún. 18. 21:21
 18/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm én is a segítséget. 14es voltam.

Az a kérdésem, hogy teljes cumisüveget kell venni, vagy van külön itató cumi, amit más üvegre is tehetek?

Bocsánat hogy idepofátlankodtam a kérdés alá..

2020. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A lansinoh szerintem nem kompatibilis mással. A mam cumi kompatibilis az aventtel is meg a lansinoh-val is.
2020. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekünk amúgy a mam jött be. Csak abból iszik a kisfiam.
2020. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!