Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Szopizás után nem fogad el...

Szopizás után nem fogad el cumisüveget a 3 hónapos kislányom. Másnál is történt hasonló?

Figyelt kérdés

Szopizás után összefogja az ajkát és sehogy sem eszik tapszert, csak egy idő után amikor még jobban megéhezik hajlandó megenni. Ezzel az a baj, hogy az etetések így van hogy órákig tartanak. Mam cumisüvegből eszik, már a méretét is kicseréltük, nem-e lehet hogy a cumi formája zavarja, mert nem hasonlít cicire?

Volt valakinél hasonló, és ha cseréltetek cumisüveget melyikre cseréltétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 1. 14:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy pici aventes anti colic üvegünk, azzal tudok lansinoh fejét használni, ez az:

[link]


Amúgy kipróbáltam az aventes fej is tudna működni a Lansinoh üveggel

2020. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

14-es válaszoló bevált nálatok valami?

Nálunk változatlan a helyzett, most egyáltalán nem tudom tápszerrel etetni, csak ciciből eszik de kevés neki így egész nap nem tud elaludni. Vagy etetésnél bealszik de hamar felébred éhesen... Nem tudom hogy etessem meg, hogy végre jól lakjon. Most súly mérést csinálunk a héten, védőnő próbál segíteni. Hozzá táplálni nem tudom még, mert nem éhes gyereket kell megismertetni zöldséggel gyümölccsel. Van valakinek valami ötlete, történt valakinél hasonló?

2020. jún. 29. 17:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!