Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a tapasztalatok a Beba Ha...

Mi a tapasztalatok a Beba Ha Supreme Start tápszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk nem jött be, a lányom egyáltalán nem szerette.

Nekünk a Milumil Ha Start Optima jött be helyette. De kérdezd meg a gyerekorvost, segíteni fog.

2020. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak nagyon jó volt, csak szegénykém széklete volt szörnyű tőle... Bocsi hogy így leírom, de sötétzöld és annyira büdös, hogy messziről megéreztem. Hipp combiotik HAra váltottunk róla, az bevált.
2020. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes volt.
2020. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be. Nagyon büdöset, zöldet kakikt tőle a kisfiam, hasmenést okozott nála.
2020. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zöldet, büdöset kakilt tőle és volt h higat, ráadásul éhes is volt hamarabb, amugy anyatejet gyorsan összehpztam igy tudtam potolni, és öszes tápszert elhagytuk, de a többi tápszertől meg szorulásos lett
2020. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
Fiamnak ezt írta fel az orvos 7 hónaposan, ő elfogadta és problémája sem volt tőle.
2020. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!