Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tàpszert vagy Sinlacot adnátok...

Tàpszert vagy Sinlacot adnátok esti elalvás előtt a 9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Anyatejes, emellett eszeget is már, tápszert eddig nem kapott, de most már ki akarom próbálni csak vacsorára, hátha jobban alszik.

2020. aug. 7. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Tápszert
Cukormentes Sinlacot
Sima Sinlacot
11 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt adok (mondjuk nálunk a Milupa jóéjt pép van). Kap 18:30kor egy adag pépet, 19kor fürdés után meg kb 120ml tápit. Átalussza az éjszakát.
2020. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Hát én anyatejes babát nem tápszereznék csak azért, hogy átaludja az éjszakát... A lányom 11 hónapos, anyatejes, és pl ma éjjel is 5x kelt fel szopizni. Nem mondom hogy nem fárasztó, de ez van, ez egy ilyen időszak.
2020. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Koszi 1-es. 2-es, akkor te a Sinlacot adnad?
2020. aug. 7. 10:46
 4/18 A kérdező kommentje:
Mi a baj amugy a tapszerrel?
2020. aug. 7. 10:46
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Semmi baj nincs vele, csak az ősanyák szeretnek mártírkodni.
2020. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amugy nem az atalvasra mennek ra, bar nem bannam, ha az is bekovetkezne :D Csak par ora egybenalvas azert jol esne igy 4,5 ev ebrenlet utan, miota gyerekeim vannak :D Voltam amugy en is martirkodos osanya, szoval az erzelmi reszet megertem, de az objektiv okok is erdekelnenek, hogy miert ne adjak tapszert. Mivel mar hozzataplalom, nem az van, hogy juj-juj, lemossa a tapszer az anyatejes vedoreteget. Es akkor mar miert ne kaphatna azt este a szopi melle vagy akar helyette, vagy a hozzataplalasnal az egyik adag szilard etel helyett, ami kevesbe laktato? Mi van benne, ami nem jo?
2020. aug. 7. 10:57
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

Ja igen, az kimaradt, hogy ha mindenképp adni kellene valamit, akkor a Sinlacot adnám. (2es voltam)


És kedves 5ös válaszoló, csak hogy tudd, még véletlenül se vagyok ősanya, a babámat soha egy percig se hordoztam, ahogy hazajöttünk a kórházból, egyből ment a saját szobájába aludni, semmiképp se akartam, hogy beszokjon a hálószobánkba, viszont a szoptatást fontosnak tartom legalább a kicsi 1 éves koráig.

2020. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

"vagy a hozzataplalasnal az egyik adag szilard etel helyett, ami kevesbe laktato?"


Ha jól csinálod, jól haladtok, akkor a szilárdnak kellene a táplálóbbnak lennie.

Mondjuk nem 9 hónaposan.

Akkorra még egyáltalán nem elvárás a vacsi kiváltása.

Próbáld ki, aztán meglátod.

Nálunk a nagy tápszeres volt és átaludta az éjszakát. A kisebb anyatejes és még most 1,5 évesen is ébred, így nekem is megfordult a fejemben. Ki is próbáltuk, de semmi változást nem hozott. Bár rendesen szopizik is ébredéskor, valószínűleg mégse azért ébred. Mozgásfejlődés, fogak, szeparáció szorongás...

Akkor is felkel, ha háromszor vacsorázik felnőtt mennyiséget és még iszik rá tápszert is.

2020. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt majd ő dönti el. Én hiába akartam sinlacot adni el se fogadta!
2020. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszonom, a tapszer fele tendalok.
2020. aug. 7. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!