Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik másik tápszer íze...

Melyik másik tápszer íze hasonlít a Beba Ha Sensitivre a leginkább?

Figyelt kérdés
Szeretnénk váltani valami kicsit olcsóbbra,mert már nem létszükséglet neki (19hónapos),de nagyon szereti inni próbáltunk már más tápszereket, tejitalokat,de egyiknek sem volt hasonló az íze. Nem is fogadta el egyiket sem. Tejet is próbáltuk azt sem issza meg. Olyat keresnék,aminek legalább az íze hasonlít egy kicsit.
2020. okt. 12. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
És ami meg olcsóbb is? Hát olyan szerintem nem lesz.
2020. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a semmitmondó választ. :)
2020. okt. 12. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igazán nincs mit. Végig próbáltunk sok tapszert, de te egy amúgy is speciális taphoz ízben hasonlót keresel olcsóbban. Ez már eleve a good luck kategória, mivel a speciális tapszerek mindig drágák, a simak meg nem lesznek hasonlóak. Raadasul árban sincs nagyon releváns különbség a minőségi tapszerek között, meg a sima és a speciális között is kondjuk durván 400 Ft. A válaszom nem semmit mondó, hanem reális. Persze az igazság faj néha, de hat ez van.
2020. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami a ciciből jön ki, tudod az a fehér "tejszerű" anyag :)

Reméltem tudtam segíteni!

(.)(.)

2020. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!