3 hetes fiam kevesebbet eszik. (Tápszeres) Beteg lehet? Többi lennt.

Figyelt kérdés
1 hete hirtelen el kezdett sokat igényelni. 120-150ml is megevett1x-2x egy nap, a többi 90ml, 70ml volt kb. És tegnap délutántól hirtelen kevesebbet kezdett enni. Már csak 50ml evett, 1x még meg volt a 120ml, aztán ilyen 50ml-60ml max 70ml eszik meg. Könnyebben el is alszik úgy vettem észre. De lehet már csak beképzelem, mert megijedtem. Beteg lehet? Vagy csak simán túl ehette magát? Nektek mennyit eszik/evett 3 hetes babátok?

2020. szept. 28. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A kutacsa nem horpadt be?

Lányom 3 hónaposan került félig meddig kiszáradással kórházba, neki látszott a kutacsán, hogy gond van.Meg egyáltalán nem volt ébreszthető.Ha nagyon bizonytalan vagy én megkérdezném a helyedbe a gyerekorvost, most úgyis telefonon lehet velük elsősorban érintkezni, ha úgy látja hogy kell biztos megvizsgálja.

2020. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 3 hetes. Ő mondjuk soha nem evett 100 ml-nél többet, de pár napja ő is azt csinálja, hogy belealszik a kajába, van hogy 50 me-t evett csak. Ez nem jó, mert így 2 óra után újra éhes volt, nem aludt. Én most azt csinàlom, hogy nem adok neki 3 órán belül enni (simán bírja, nem sír) így ma újra megette a 100 milit és alszik 3,5-4 órát.
2020. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Növekedési ugráskor többet esznek, és alszanak,ez kb. 2-3 napig szokott tartani, utána visszaáll minden a régi kerékvágásba.

6 hetesen lesz kb. A következő. De a babaszoba.hu és a nutriklub.hu szépen ír erről, illetve a Vida Ágnes babapszichologus Facebook és online oldala ia sokat segithet ezekben a kerdesekben.


Ilyenkor még össze vissza esznek, nem állt be a 2-3-4 óránkénti evés.


Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, DE ha a megerzeseid azt sugallják, hogy valami nem stimmel, akkor keresd fel a gyermekorvost. Ha megnyugtat akkor mindenképp !:)


- 8 hónapos baba anyukája.

2020. szept. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!