Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert lehet rakni süteményb...

Tápszert lehet rakni süteménybe, konkrétan a Milumil Peptit?

Figyelt kérdés
Tejfehérje allergiás babámnak szeretnékfinomat sütni. Olvastam,hogy szoktak tápszerrel sütni. Ezzel a speciális típussal is lehet?

#allergia #tápszer #sütés #Milumil pepti pronutra
2020. okt. 20. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Fú, nem tudom, de kíváncsi vagyok, az én babám is ezt kapja. Valami rettenetes az íze, nem tudom hogy a sima tejet lehet-e vele helyettesíteni... Maximum valami tésztába tudom elképzelni, ahová mindegy hogy víz, tej vagy tápszer kerül, krémbe az íze miatt nem hiszem.
2020. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém is ezt kapja, de nekem ez eszembe se jutott. Zabtejet használok orvosi javaslatra ,nem rég óta. 9 hónapos
2020. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Barmit lehet velük csinálni max nem lesz jó 🙂 próba cseresznye.
2020. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2., én úgy tudtam a növényi tejeket nem szabad még adni, de ha orvos mondta, azt is kipróbálom :)
2020. okt. 20. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Sinlac ot tegyél bele. Van egy csomó recept neten.
2020. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
A mi orvosunk azt mondta nyugodtan, és mivel otthon van ezekben a dolgokban, így én hittem neki.De én csak a zabtejet kerdeztem mert zabot már kaphat. A többit, mandula kokusz nem, a rizstejet meg ufy tudom nem ajánlják.
2020. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Amugy en is azert kerdeztem rá mert itt írta egy anyuka, hogy ő adja szintén orvosi javallatrs.
2020. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A sinlac receptfüzetben gagyi receptek vannak szerintem. Mindegy csináltam valamit magamtól sinlaccal, finom lett :)
2020. okt. 22. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!