Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig adtatok tápszert/tejitalt?

Meddig adtatok tápszert/tejitalt?

Figyelt kérdés
Megissza már a tejet is, de még reggel tejitalt kap 2 éves fiam.
2020. okt. 24. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 éves korig kb
2020. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Amíg napi rendszerességgel igényelte a "tejet", kb. 3 éves korig. Tehéntejet csak alkalmanként adok, szerintem nem alkalmas arra, hogy minden nap több decit megigyon belőle egy gyerek.
2020. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Sem tápszert, sem tejitalt, sem tejet nem adtam neki. Felesleges és káros vacak mind. Tápszer max akkor, ha semmiképp sem megy a szoptatás. Itt külföldön van egy grízszerű valami, amit vízzel kell felkeverni. Cukormentes és nics benne semmi káros, de tele van vitaminnal és gyümölccsel. Ezt lehet adni 6 hó-2 év között. Most 6 éves és újra megkívánta és így kap, ha kér.
2020. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
A tapszer mint felesleges és karos vacak 🤦🏼‍♂️ Ok
2020. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
A tej nem az, amit a boltban bedobozolva veszel. Tehenet meg gondolom még nem láttál. De az utóbbi az minden, csak nem szükségtelen vacak.
2020. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Én egy éves koromtól tehentejet kaptam, mai napig napi 2 dl T sztem megiszom.

A gyerekeim egy éves koruk óta szintén tejet kapnak.

Jelentem jól vagyunk.

Szerintem ez a téma a glutenhoz hasonlóan túl lett tolva...

2020. okt. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még igényli reggel és este is. Igaz nem sokat, reggel 180ml este 150ml max.
2020. okt. 25. 07:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 1 éves kortól kapott tejet, nem allergiás de állandóan betrg volt.Lehet semmi összefüggés, de a most 10 hónapos fiam tápszert kap majd ameddig elfogadja, 2-3 évig tervezem. Tejet esetleg alkalmanként, de biztos nem úgy mint a nővére anno

...

2020. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os, hány évesek vagytok? Én is korán és rendszeresen kaptam tehéntejet, 34 évesen lettem tejfehérje érzékeny. Addig bármilyen mennyiségben és gyakorisággal tudtam fogyasztani a tejtermékeket. Egy másik súlyos, krónikus betegségem is kialakult 28 éves koromban, amit sok tanulmány összefüggésbe hoz a korai tehéntej fogyasztással.
2020. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam és a mai napig igényli reggel és este is a tápszert. Én addig adom amíg kéri. Tele van vitaminnal. Dobozos tejet nagyon ritkán adok, nem is igényli.
2020. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!