Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumil Pepti tápszerről, ki...

Milumil Pepti tápszerről, ki milyen tejalapú italra váltott?

Figyelt kérdés

Egy éves múlt a kislányom, a gyermekorvos tanácsára, egy hónapja terheljük tejtermékekkel.

1 hónapos kora óta Milumil Pepti tápszert kapja, tehéntejfehérje érzékenység gyanúja miatt.

Viszont itt az ideje az orvosok szerint váltani, a terhelése tünetmentes.

Ki milyen Junior tejitalt ajánlana, amit talán meg is szeretne.

Köszönöm előre is.



2020. okt. 27. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a Milumil Pepti tápszer után Milumil 12+ vaníliás tejitalt kapott. Szerette, nem kellett váltanunk.
2020. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdező, tudom csúnya dolog, hogy segíteni nem tudok, de kérdezni igen. Megírnád, hogy milyen tünetei voltak a babádnak 1 honaposan es most mivel es meddig terhelted mire kiderult, hogy nem érzékeny? Koszonom
2020. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1/ köszönöm, elsőnek én is erre gondoltam, hogy kipróbáljuk, szerintem holnap megpróbálok venni egyet.


2/ Nagyon has fájós lett először, utána szépen jött a has puffadás, majd az ekcéma, a gyermekorvos sokat szórakozott a tápszerekkel kb a 6. Után elvittem magán gasztros orvoshoz, és ő mondta amit már sejtettem, hogy tehéntejfehérje érzékeny, ami ugye gyerekeknél csak tipp.

De addigra már túl voltunk az espumisan, biogaia, laktaz csepp és társai.

A Milumil pepti nagyon sokat segített, és emellé megtaláltuk az angol vizet.

2020. okt. 27. 20:40
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat lehagytam szépen lassan joghurt termékekkel kezdtük el, minden nap egy kicsit emeltem az adagot, utána már mertem adni neki pl olyan főzeléket amiben mer volt kicsi tej vagy tejföl.

Mostmár bátran adok bár milyen ételből amit főzök.

2020. okt. 27. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. És a terhelés az mennyi ideig tart mire kimondják, hogy már nem érzékeny?
2020. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem ma azt mondta a gasztros orvos, hogy ugye már egy hónapja terheljük az mer úgy jó, ha lett volna baj az már mutatkozott volna a korábbi tünetekkel.

Viszont, úgy mondta ha három hónapon belül mutatkozik valami újra akkor álljunk le a terheléssel.

Ha három hónapon túl jönne elő valami, akkor az nem a tehéntejfehérjétől lesz/lenne.

2020. okt. 27. 20:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon köszönöm
2020. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs mit. ☺️
2020. okt. 27. 20:57
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj és tényleg ha meg az első kérdező itt van, fokozatosan váltottad le a tápszert, vagy ahogy elfogadta egyből?
2020. okt. 27. 21:02
 10/10 A kérdező kommentje:

Kérdező=válaszadó

Már faradok 😂☺️ Bocsi

2020. okt. 27. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!