Kaphat 1 éves kor előtt?

Figyelt kérdés

Rendeltem MILUPA 12+ vaníliás ízű tejes italt.

Nemsokára 11 hónapos lesz a babám, s estére már nem elég Neki az anyatej.


Vacsorázik, fürdik, kicsit játszik, utána mindig tejcsizett. Viszont mostmár kevés, hiába váltok közben.

Pépet nem kér, babapudingtol felpörög, főtt kaját estére nem adnék, nesquik pizsama hamit nem szereti.

Sima víz/tea csak szomjoltó .


Altatás mostanában igy kb. 2 óra. Mindig szopizott, utána kisagyba betettem szépen elaludt. Most keri a cicit többször is, s úgy is nehezen alszik el. Egyszer adtam éjszakára üveges kukorica pürét is szopizás után, utána kidőlt, ebből gondolom, hogy nem elég tápláló mar neki az éjszakai alvás megkezdesehez az anyatej!


Igy a kérdésem, hogy 11 hónapos korától kaphat-e az 1 éves kortól ajánlott tejes italt?


Válaszotokat előre is köszönöm.


U.i.: elnézést ha rossz kategória, nem tudtam, hogy pontosan hova írjam.



2020. dec. 13. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Az az 1 hónap nem oszt nem szoroz.
2020. dec. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!