Ki hogy keszititek el a tapszert hosszu uton?

Figyelt kérdés
Körülbelül 4 5 oras utrol lenne szo, sajnos nem volt tejem ezert tapszeres a kisbabam, meg csak par hetes es nincs semmi segitsegem külföldön elek

2021. jan. 4. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb útra ugy csinàltam, hogy öntöttem termoszba melegített majdnem forró vizet, vittem tàpszeradagolóba a port plusz babavizet, amikor kellett összeöntöttem a cumisüvegbe ès kèsz is volt. Vagy simàn benzinkùton megmelegítettem a vizet , ugyanez repülôn is .
2021. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csinálom ahogy az első, még a dm es cumisüveg tartó táska is tok sokáig tartja a meleget
2021. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Télen termoszban vittem a meleg vizet, külön a tápszert és az üveget. Bárhol össze tudtam rázni, nem volt gond.



Nyáron meg csak simán a táskámba tettem az otthon elkészített tápszert üvegben, esetleg ha nagyon kánikula volt, vittem egy hűtőtaskát, de olyan talán egyszer fordult elő.

2021. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van autós melegítőnk.
2021. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszokat. Most hallok elöször autos melegitöröl utana neztem nagyon jo. Be is szerzem. Termoszt is vasaroltam.
2021. jan. 5. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Autós melegítôt èn is beszereztem anno, de annyira lassan melegítette fel a vizet ( brendonban vettem) hogy inkàbb hanyagoltam ès maradtam a màsik 2 verziónàl.
2021. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az autós melegítő nekünk se vált be, nagyon lassú
2021. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!