Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Pontosan hogyan készítitek el...

Pontosan hogyan készítitek el a tápszert a babának?

Figyelt kérdés
Én eddig víztisztító kancsóból vízforralóba öntöttem a vizet, onnan aventes pohárba, amit lezártam, hagytam kihülni. Amikor enni kért, vízforralóban vizet melegítettem, kis edénybe öntöttem, ebben a vízfürdőben melegítettem meg az előzőleg felforralt vízzel készült tápszert a cumisüvegben. A dobozon azt írják, max. 40 fokig kell hűteni a vizet, hogy a bifidusz baktériumok ne pusztuljanak el. Ezek a vízfürdőtől is elpusztulhatnak?

2015. júl. 17. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

este forraltam vizet, egy kancsónyit, amit betettem a hűtőbe. amikor kelt reggel akkor abból a vízből öntöttem a cumisüvegbe annyit amennyi kellett, betettem a mikróba, nem melegítettem túl, pont olyen melegre csak ahogy szereti és beletettem a tápszerport...

szerintem túlbonyolítod :)

miért nem mikróban melegíted a vizet???

2015. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A termoszba forralt melegvíz, egy lábosba forralt-hűtött. Összekeverem ihatóra. Hőmérőzni nem szoktam.

Ha nagyon kész vagyok, akkor mikorozok én is.

2015. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!