Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tejérzékeny babátok kinőtte a...

Tejérzékeny babátok kinőtte a tejéezékenységet?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikorra nőtte ki, mikor és milyen tüneteket vettetek észre először, anyatejes vagy tápszeres volt végül a baba? Minden tapasztalat érdekel ezen a téren.

2021. márc. 4. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Unokatesóm kinőtte, de csak gimnazista korára. Tesóm nem nőtte ki, de róla kiderült, hogy autoimmun betegsége van.
2021. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos korában derült ki kisfiamrol, tápszeres volt, ekcémás foltok jelentek meg rajta. Onnantól fél évig tejmentes tápszer +étkezés. Fél év után lehetett lassan megpróbálni újra tej tartalmú ételekkel, már nem volt semmi tünet, kinőtte. Azóta 7 éves lesz.
2021. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem saját gyerek, de unokaöcsém az volt, tejmentes tápszert kapott, később tejmentes kaját. 4-5 éves korára kinőtte, már 8 éves, mindent eszik, semmi baja. Ha jól emlékszem kiütései lettek, akkor kezdett el gyanakodni a bátyám és a párja.
2021. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem apukám volt az. Nem tudom hogy a 60-as években mivel etették, kinőtte, de azóta is undorodik mindentől amiben látszik hogy tej vagy tejföl van. (Főzelékben pl megeszi, mert nem látja, de rakott krumplit tejföl nélkül kell neki csinálni. Sajtokat, pudingot megeszi)

A kálcium hiánytól fogai nagyon gyengék, semmit nem tud enni ami kemény (pl Duna kavics), mert rögtön törik. (Már a 30-as évei végén kellett neki fogat pótolni)

2021. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!