Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van olyan, akinek az első...

Van olyan, akinek az első gyerek tápszeres lett és a másodikkal meg sem próbálta a szoptatást? Orvosokkal, védőnővel kellett emiatt küzdenetek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Bocsánat, hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok, mert nem vagyok/voltam ilyen helyzetben, de már miért kellene “küzdeni” a háziorvossal/védőnővel emiatt?? A világon semmi közük nincs ahhoz, hogy ki hogyan eteti a tulajdon gyermekét, amelyik mégis nekiáll emiatt okoskodni vagy b*unkózni azt abban a pillanatban kell elküldeni a búsba, ugyanis ez a ti magánügyetek!
2021. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem, még jobban akartam szoptatni, pont mert elsőre minden kínlódás ellenére se ment.
2021. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Én gondolkozom ezen. Egyelőre nem döntöttem el.


Az biztos, hogy akárhogy is alakul, a második gyereknél nem fogok éjszakákon át görcsölni és önmarcangolni mások kibicelése miatt, mert az elsőből is egészséges, fantasztikus gyerek formálódik.

2021. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
pedig sajnos küzdeni kell... nekem is minden alkalommal elmondta, hogy azért próbálkozzunk, én helyeseltem, majd elmentem a gyógyszertárba és kiváltottam a tápszert
2021. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb igy voltam, ment volta 2.-szorra, de annyi komplikációm lett szülés után, hogy feladtam 2 hét után. Praktikusabb volt a tápszer, főleg hogy folyton dokikhoz rohangáltam. 6 hetesen kiderült tejfehérjeallergiás a lányom és alig találtunk tápszert ami megfelelő lett, na akkor nagyon bántam, hogy nem tartottam ki és nem szoptattam tovább.
2021. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!