Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki hogy vette észre, ha nem...

Ki hogy vette észre, ha nem olyan látványos, hogy le van nőve a baba nyelve?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Védőnő jelezte, megmutattam a doktornőnek, aki megerősítette, majd kaptunk beutalót sebeszetre, ahol a szakorvos azt mondta nem olyan vészes, de mivel voltak problémák a szoptatással, felcsipte és jobb is lett utána.


Szerintem nem a szülő kompetenciája ezt megállapítani, ha felmerul a gyanú(általában megkorabban a szoptatási nehézségek kapcsán), szakembernek kell megmutatni.

2022. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vettem észre, hogy pokolian fájt a szoptatás. A védőnő és a gyerekorvos szerint határeset volt, fül-orr-gégészhez vittem, ő azonnal mondta, hogy ez le van nőve, fel kell vágni. 4 hétig szenvedtem, mire megoldódott.
2022. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nehezen ment a szopiztatas, már mint a baba nagyon jól végezte dolgát, de nagyon fájdalmas volt számomra és kb második nap már kisebesedtek a lányok. 4. nap már fül-orr-gégész vizsgálaton voltunk ahol meg is oldották a problémát, azóta én sem szenvedek és hatékonyabban szopizik. Amúgy meg a beavatkozás után ki tudta nyújtani a nyelvét, ami azelőtt egyáltalán nem ment.
2022. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!