Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől nyomja ki...

Hányadik héttől nyomja ki vmelyik testrészét a baba? Vagy ez nem mindenkinél van h pl kinyomja a kezét v lábát, hullámzik látványosan a has?

Figyelt kérdés
Most vagyok 29 hetes. Néha látom h el van van csúszva a hasam oldalra,de ez sem túl gyakori.
2015. márc. 2. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kb. 30 héttől látszódtak nekem ilyenek :)
2015. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Testalkattól is függ. Akinek vastag zsírréteg van a hasán, az is előfordulhat, hogy egyáltalán nem látszik semmi, csak érzi.

Vékony testalkatnál kb a 30. héttől látható, de ez statisztikai átlag, lehet kicsit korábban és kicsit később is.

2015. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt pár hétben kezdett rá (29.hetes vagyok én is). Brutálisan kinyomja magát ugy kell simiznem hogy légyszi elég lesz belőle mert már kellemetlen:))

A fál hasam ki van domborodva olyankor, teljesen eltorzul. Naponta többször.. oylankor menni is alig tudok. A rugás, érintés erejéből már elég jól be leeht határolni hogy a lába vagy a keze a hunyó.

A legdurvább amikor a vesémnél nyomja a lábait és az egész háta feszül ki a hasamon..azt érzem..

2015. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: sajnos túlsúlyos vagyok (nem a terhességtől, alig hiztam az elmúlt 7 hónapban), de a mozgásokat tök jól látom a hasamon, még a zsírréteg ellenére is. Sőt a rugások még tovább látszódnak, mert ringatózik a zsír még kettőt...:)))))))))
2015. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát 17 hetes terhes voltam mikor mozogni éreztem.

Aztán olyan 24 hetesen láttam apró rúgásokat.

De hullámozni,kis fenekét kidugni és a kis talpacskáját,olyan 30.hét után éreztem. Talán 34.héten nem emlékszem pontosan!

2015. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én az első mozgásokat a 16.héten kezdtem el érezni és ha háton feküdtem már akkor kinyomta magát nagyon sokszor. Most a 25.héten járok és még mindig csak akkor látom , hogy kinyomja magát ha a hátamon fekszek, viszont érezni érzem napközben , mert olyankor mensi szerű "görcsöt" érzek egy pár másodpercig. :)
2015. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 24. héten járok. 16 hetes kora óta érzem a rúgásait a Drágámnak, kb 2 hete látványos, amikor háton fekszek, látom ahol épp mozog, hulámzik a hasam.

Egyik oldalra befészkeli magát, ott dudor lesz.

Vékony a hasfalam, nincs túlsúlyom.

2015. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!