Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért alszik bele a 2 hós...

Miért alszik bele a 2 hós kislányom minden evésbe?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon fáradékony, szinte alig tudja megenni az adagot, mert belealszik.

2022. máj. 3. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a normális, hogy egy baba az etetés végére elalszik, azért "fáradékony", mert jóllakott és álmos lesz.

Másrészt ha tápszerröl van szó, nem kell megennie az "adagot", nem mindig egyformán éhes, nem minden babának kell ugyanannyi, annyit egyen, amennyi jól esik neki.

2022. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ez természetes ilyen pici korban. Örülj neki, így legalább nem kell ringatni! Persze az is fontos, hogy eleget egyen, ha azt veszed észre hogy keveset evett akkor próbáld cirógatni az arcát, csikizni a talpát.
2022. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyenge,elfárad a szopástól. Igazság szerint szerintem ez egyáltalán nem normális!

A babának fokozatosan erősödnie kellene,a szopásoknak rövidülnie!


Lehet, hogy vashiányos. Én megemlíteném a gyerekorvosnak.

2022. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tápszeres baba is lehet vashiányos?
2022. máj. 3. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom. De szerintem a gyerek egészségére vonatkozó kérdéseket a gyerekorvosnak tedd fel.

Az én lányom beteg volt,tőle állandóan vették/veszik a vért. Valamint ő anyatejes volt.

2022. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Az én lányom még most is van, hogy bealszik (9 hós). Semmi baja.

Tápszerben van vas. De olvasd el a dobozát rajta van milyen vitaminokat raknak bele.

2022. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 3-as annyi hülyeséget írt, ami majdnem lehetetlen egy válaszban!
2022. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7!


Mert szerinted normális, hogy ahogy nő,egyre kevésbé bír enni? Szerinted ez a normális??

2022. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!