Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Igaz,hogy a tápszeres babák...

Igaz,hogy a tápszeres babák többet betegek az anyatejes társaiknál?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Igen, mert az anyatej tartalmaz minden olyan összetevőt, ami a babának szükséges. Ilyen a betegségek elleni természetes védelem is.
2022. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem két és fél éves a lányom, tapszeres volt. Egyáltalán nem beteges. Az oltásokon kívül egyszer kellett orvoshoz vinni.
2022. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Kislányom tápszeres első perctől fogva. Most 16 hónapos és még egyszersem volt beteg.


Anno én is tápszeres voltam. Egy kezemen meg tudom számolni, nem csak hogy gyerekkoromban, hanem a 32 évem alatt hányszor voltam beteg.


Nem ezen múlik.

2022. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem, semmi köze hozzá. Hiába anyatejes egy baba, ha rossz az immunrendszere. A lányom tápszeres volt, csak akkor lett beteg, amikor óvodába került. Öccse is csak tőle kapta el.
2022. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
13%

Nyilván csak tápszeres anyák írtak eddig és azért pontoztak le, pedig ez az igazság amit fentebb írtam.


Anyatejes babáknak mindent megad az anyatej, bele értve a nagyobb védelmet is a bacik elől.



Orvostudomány által bizonyított.

2022. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
1# jaj menj már ... elméletben maximum
2022. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
5# ez egy baromság
2022. szept. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőm egyik gyereke anyatejes volt, allergiától kezdve, ekcéma, minden keseríti szegény gyereket.

A másik full tápszer, semmi baja.

2022. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

A szoptatásnak rengeteg előnye van (direkt nem az anyatejes taplálást írtam, mert üvegből pl: nem minden előny teljesül), de éppenséggel az anyatejes gyerekem többször volt beteg, mint a tápszeres testvére.

Egészen egyszerűen azért, mert hamarabb találkozott minden bacival és vírussal, hisz volt egy közösségbe járó testvére.

2022. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
#5 làtom téged nagyon megborít az, hogy a tàpszeres babàk sem félhulla àllapotban vergődnek egy kórhàzban. Ez a tapasztalatunk, hogy nem betegesek. Pont. Ezen mit nem lehet elfogadni? Ja, tudom màr, bocs, brit tudósok megâllapitottàk hogy a gyerekem beteges, szóval akkor beteges. Értem 🤦 kàr hogy az anyatejeddel több iq nem képződőtt nàlad.
2022. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!