Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tényleg ennyire drága lett a...

Tényleg ennyire drága lett a tápszer?

Figyelt kérdés

Kisfiam tápszeres. Tegnap akartam kiváltani a gyógyszertárban a tápszert, amit a gyerekorvos felírt. Beba Optipro-t iszik. Eddig receptre felírva olyan 900 Ft körül volt egy 600 g-os doboz, tegnap viszont 2300 Ft körül. Amikor megláttam a kijelzőn, mondtam is a gyógyszerésznek, hogy fel van írva, mire mondta hogy igen, ez már a támogatott ár. Ennyit drágultak a tápszerek.

Teljesen ledöbbentem.

Ez egységesen mindenhol ennyi, vagy egyes gyógyszertárak adhatják olcsóbban, mint ahogy pl. vitaminokra meg ilyesmikre van néha akció?


A nem támogatott ára is több mint a duplája lett, vagy az nem változott ekkorát, hanem csak a támogatás lett rá kisebb?



2022. okt. 5. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól halottam nagyon sok tápszerre megszüntették a támogatást.
2022. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez támogatott ár, mondta a gyógyszerész is, és itthon a blokkot megnéztem, azon is oda volt ez írva.
2022. okt. 5. 09:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A tápszerek ára is felment, és a tàmogatást is megszüntették.
2022. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
En Erdélybböl szarmazom, ott nincs tamogatott tapszer, sem tamogatott baba fürdetö, semmi. Mindent meg kell venni penzert. Most Nemet orszagban elek es ktt 17 euro a tapszer amit a lanyom iszik, itt sem tamogatott sajnos semmi :) 4 honaposan mar hozza taplalast javasolnak az itteini orvosok.
2022. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Kulfoldom lakom, itt sincs tamogatas a tapszerre, soha nem is volt, es iszonyu draga, mar az ujszulotteknek valo is. Ezzel pont, hogy a szoptatast osztonzik, legalabb Mo.n is lesz ennyi haszna, mert ugye a 600 ft -os tapszerhez konnyebb volt nyulni.
2022. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó és az hogy szoptatasson, aki nem tud??? Szerinted kényelemből nyúlunk a tápszerhez? Miért kell hülyeségeket beszélni?
2022. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak terhes vagyok, de benne vagyok babás csoportokban, ott kb egy hete jelentek meg posztok, hogy aki akar spájzoljon be, mert sok tápszer nagyon meg fog drágulni. Úgyhogy sajnos tényleg ez van.
2022. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6! Belőled dől az intelligencia...eredetileg nem ezt akartam írni de az admin azt nem engedné ki...
2022. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Pont múltkor olvastam, hogy bizonyos tápszerekre (Beba, Lactogen) megszűntek a támogatások.
2022. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!