Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nektek mennyire fontos hogy...

Nektek mennyire fontos hogy jó minőségű (drága? ) tápszert egyen a babátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek a drágább jobb? Melyiket veszitek és miért? Mennyi idős a baba?

2015. jún. 9. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:

4 hós korától írta fel a doki a Milumilt, nem kérdőjeleztem meg, nem váltottunk, azt itta 1 éves koráig, utána a Milumil tejitalt.

Nem néztem, hogy vannak-e olcsóbbak, és azok mennyibe kerültek. Nem volt probléma megvenni a Milumilt.

2015. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én beértem volna a 600 ft-os humana baby fit tápszerrel is, a fiamnak is ízlett, de sajnos ekcémás volt, így ha-s tápszert kellett adni neki 15 hónapos koráig, amiből egy doboz receptre is több mint 2000 ft, de egészségpénztári kártyára vettük, így legalább 20% visszajár. Tejitalokban is próbáltunk olcsóbb fajtákat, de nem váltak be, így abból milupát kap.
2015. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nemrég "tudtam meg" hogy van pár százért is tápszer. Nekünk is Milumilt irt fel a doki ami 2000 ft felett van. Sokan dicsérik h jó meg finom, jó minőség.
2015. jún. 9. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:

off utolsó, nekem azt mondták eb számlára vásárolva, csak 12% jön vissza. valóban 20% körüli??


kérdésre nekem amit felírtak nem is gyártották a gyógyszertáros adott helyett Beba Ha-st, később váltottam Milumilre, most meg, hogy hiánycikk, ismét Bebásat kap.


nem szívesen vennék olcsóbbat, nálunk mesélte a kisebbség szomszéd, hogy Humana-t ad, az olcsóbb és banános..(valahogy nem élek az ötletével, meg kétlem, hogy banános ízre lenne szüksége egy babának..)

2015. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Igaz, már 2 éves a fiam, de nem hiszem, hogy így felment az ára.

A HA valóban 2000 feletti, de a sima kb 900-1000 Ft körül volt (amikor doki írta).

Úgyhogy ha nincs ok a HA-ra, akkor kérd meg a dokit, hogy ne a HA-sat írja fel.

2015. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egészségpénztári kártyával 20% adójóváírás jár, de mivel pár % költséggel dolgozik az egészségpénztár, így valóban valamivel kevesebb mint 20%. De mivel mi éves szinten nagy összeget költünk egészségpénztári kártyával és sávos a költséglevonás, mi már a legkisebb költségbe esünk bele, így 17% jár nekünk vissza. (Azt csak pluszban jegyzem meg, hogy a hitelkártya is ad vissza 4%-ot, így azzal fizetek, nem egészségpénztári kártyával, számlát kérek, beküldöm, így a kettő együtt már 21%.)
2015. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyerekdoki javasolta a Beba Hipoallergén tápszert. Mi nem válogattunk ezért, azóta azt issza anyatej mellé 2 hós a pici.
2015. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért Ha-t irt fel, állítólag a kórházban mindenkinek azt írtak. Itthon meg nem kérdezte a doki hogy miért lett ez csak felírta ő is azt. Nem szívesen váltanék nehogy baj legyen. Ja és köszi az egészségpénztáros tippeket. De csak akkor lehet visszaigényelni ha van saját befizetés ugye?
2015. jún. 9. 21:36
 9/10 A kérdező kommentje:
Az enyém is anyatej mellé kapja ezért talán jobb is hogy Ha-s talán annyira nem viseli meg a gyomrát a vegyes étrend.4 hónapos amúgy és most ő is bebat kap mert a Milumil hianycikk
2015. jún. 9. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Az volt az elsődleges, hogy a babának megfeleljen. A Beba HA-val kezdtünk, aztán egyre bukósabb lett a kislányom, ezért muszáj volt váltani, Lactogen Harmonyt irtak fel, és ez teljesen bevált. És szerencsére fele annyiba kerül. :)
2015. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!