Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van itt olyan, aki Milumil...

Van itt olyan, aki Milumil tápszert használ? 6 hó felett milyen típust? Elégedettek vagytok vele? Milyen kiszerelésben, árban van? Van rá támogatás?

Figyelt kérdés
Ma hívtam az orvost, hogy írjon fel tápszert 5 és fél hónapos babámnak, jelenleg Milumi HA start-ot használunk. Jelezte az orvos, hogy ha legközelebb megyünk gyógyszertárba kiváltani a most felírt tápszert, akkor kérdezzük meg, hogy 6 hó felett milyen típus van, amire esetleg van támogatás, hogy olcsóbb legyen. Aztán akkor legközelebbi státuszon már azt fogja felírni. Gyógyszertáros egyszerűbben, gyorsabban megtalálja.

2023. márc. 7. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Milumil Ha Prosyneo 2.

A fiamnak ezt írja a doki, ő most 9 hónapos. 2500 Ft egy doboz.

2023. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom Milumil HA start optikával kezdett és azzal is fejezték be (az egyik 2 a másik 1 évesen) Sosem váltott a doki pedig két külön gyerekorvosról van szó.
2023. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy fél éves kora után már kevés lesz neki a jelenlegi tápszer. Nem fejtette ki, de gondolom a benne lévő tápanyag mennyiségére gondolt. Ebben pedig nálunk lehet is igazság, mert kb 2 hónapig esti fürdetés után evett és utána kb fél 8 körül aludt is egészen reggel 4-5-ig. Akkor evett egyszer és utána már csak reggel keltünk. Nagyjából 2 hete viszont 2-szer biztosan kelünk éjjel (van, amikor 3-szor) és mindkét alkalommal egy jó adaggal megeszik és egyből alszik tovább. Igaz a fogacskái is kezdődnek, lehet az is bezavar neki.
2023. márc. 7. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik 4 a másik 6 hetes kora óta alussza át az éjszakát, semmi köze hozzá. Egyáltalán nem táplálóbb, hasonlítsd össze a kettőt, minimális a különbség.
2023. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amikor megvettem a 2-est, összehasonlítottam az 1-essel. Minimális eltérés van.
2023. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!