Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Egy hónapos korában kinek...

Egy hónapos korában kinek hány ml-t fogyasztott a babája?

Figyelt kérdés
Pótolnunk kell a tápszert és mindenki mást mond. A védőnő, a doki, a család... testsúly kilogrammonként 120-150 ml, vagy annyit amennyit kér a baba. Most négy kilós, a képlet alapján 600 ml-t kellene elfogyasztania, de simán bever többet. Nem úgy hogy adjuk neki, hanem próbáljuk nyugtatni, kihisztizi, megkapja és kajakóma. Én szívesen adom neki a tejci mellé a pótlást ha kéri megveszem, de félek, hogy túletetem. Ezért szeretném tudni kinek mennyit evett a babája ilyen idős korában. Most kb 1-1 arányban kapja a tápi és a tejet.
2023. ápr. 13. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3,7 és 4,5 kilóval születtek. Mindig annyit adtam nekik amennyit kértek. Ez 1 hónaposan lehetett 100 vagy akár 180 ml, attól függ mennyire volt éhes

Ha nem evett csak 100 ml-t akkor fél óra múlva újra kért.

Én is akkor eszem mikor éhes vagyok

2023. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez a helyzet.:/

Viszont nálunk sokat is hízott. Abban reménykedem, hogy ezt majd elnovi. Viszont éheztetni nem akarom és hiába adnék neki előírt szerint, de látom rajta, hogy éhes még utána, sokszor sír is.

2023. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha ehes, meg kell etetni. Nem kihisztizi, hanem ehes basszus!


Minek nyugtatgatod? Ha te ehes vagy, akkor attol megnyugszol, ha a ferjed

megsimogat, de kajat nem kapsz? 😂😂


Na ugye. Szerencsetlen gyereket tessek etetni, ha keri.

2023. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 1 hónaposan annyit evett, mint egy 9 hónapos, 9 hónaposan pedig annyit eszik, mint egy 1 hónapos. :D A súlya végig jó volt, a normál tartományban egy husibb baba. Adj neki enni, azért eszik sokat, mert sokat fog nőni.
2023. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!