Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Segítség! Ti felébresztenétek?

Segítség! Ti felébresztenétek?

Figyelt kérdés

Három hónapos kisbabám. Megevett 130 ml majd két és fél óra után ujra 130ml A ilyen sokat még ennyi idő alatt nem evett. Maximum 115ml volt néha néha neki .. 6 órája nem evett azóta már kétszer is aludt próbáltam etetni de csak sírt legutobb, most alszik. Nem tudom ,hogy most már felébresszem e vagy hagyjam aludni és ha felébred akkor megetetem.

Ilyen még soha nem volt hogy napközbe ilyen sokáig ne egyen.

Este normális megszokott. De napközben 2-2.5 óránként eszik


2023. ápr. 23. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne ébreszd tudja mikor kell ennie.
2023. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mostmár 6.5 óra 😊 atya eg 😅

Hat igen erre gondoltam. De meg is ..

Oh mintha ébredne ! Hurrá hátha 😄

2023. ápr. 23. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Van ilyen, lesz még. De megértelek ez olyan stresszes tud lenni. De jól mondja az 1-es, ő tudja mikor mennyit kell ennie.
2023. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

130ml 3 hónaposan? Nem kevés?


Bocsi csak azért kérdezem mert a 2.5 hetes "kisbabám" eszik 90-110ml tejet/tápszert, és kezdő vagyok. Valamit mi rosszul csinálunk? 4400 gramm a babám.

2023. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap szabály, hacsak nem kiszáradás fenyegeti, alvó babát nem keltünk fel.
2023. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Minden ok? Evett azota?
2023. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatott babák is csinálnak néha ilyet, bezabálnak, aztán alszanak egy nagyot. Semmi rosszat nem jelent :-)
2023. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felkelt aztán 6.5 óra telt el így a két éves között . Ilyen meg nem volt soha 😊

De igazatok van hagyom aludni . Az este viszont nem olyan volt mint szokott lenni. Hamarabb felkelt enni. Most reggel 5 van és küszködik a szelekkel és már kakálni is szeretne szerintem így nyugtalanul alszik de alszik. Én viszont ilyenkor már nem tudok. Csak ha ő is alszik mélyen 😁

6.3kg és ma vagyunk 3 hónaposak. Pontosan nem tudom a súlyát most ezt 2 hete mérte az orvos.

2023. ápr. 24. 06:46
 9/9 anonim válasza:
Azóta jól van a kicsi? Sok boldogságot hozzá!
jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!