Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 5 hónapos kislányomnak folyama...

5 hónapos kislányomnak folyamatosan székrekedése van, tudok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Biogaiat kap és Milumil Optima tápszert, idáig nem volt gond,de 2 hete folyamatosan székrekedése van, úgy kell kiimádkozni belőle a kakit.
2023. ápr. 23. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Laevolac.
2023. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos fog megfelelő tanácsot adni
2023. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyermekorvos annyit mond,hogy segítsünk rá. De semmi több. Hetek óta hívogatom ezzel és semmit nem tesz, semmit nem mond.
2023. ápr. 23. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Édeskömény tea esetleg?
2023. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam. Szálas tea vagy ezt hogy lehet kapni? :)
2023. ápr. 23. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Kemény is neki vagy csak nem jön ki? Amikor eljön az a pont hogy nem jön csak úgy hanem izom munkára van szükség, vannak gyerekek akiknek ez nehezen megy. Mivel egyszerre kéne hasban nyomni és közben ánusznál lazítani az izmot. Nálunk is ez okozott problémát. Ha már nagyon nem sikerült neki akkor rásegítettem. Aztán megtanulta hogyan kell.
2023. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Laevolac szirup.

Én szoktam adni lenmag olajat is ha gond van de nem tudom az mennyi idős kortól ajánlott

2023. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van filteres, mecsek baby néven is pl.
2023. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!