Újra a régi tápszer?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy volt e olyan hogy egy adott tápszer nem vált be le lett cserélve majd visszatért a regihez és már jó volt? Pár héttel később
2023. jún. 26. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valami nem.volt jó utána nem.fogja senki próbálni,mivel rossz volt a babának
2023. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy kipróbáltam egy másikat, pár hétig az volt, de az nem vált be és visszatértem az eredetihez.
2023. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pregomint kapott a kisfiam 1 hónaposan de sokkal durvábban bukott tőle, mint korábban bármi mástól és nem is mertem adni tovább. Korábban nem is sírt bukás közben, de ettől igen. Utólag olvasom mennyien írják, hogy savat csinált, hát szerintem neki is.

Fél évesen még mindig hasfájós volt így gyerekorvossal egyeztetve újra megpróbáltuk és bejött.

De első alkalommal kb 2 étkezés volt csak belőle.

2023. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!