Miért nem akar enni a 3 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Pár napja már nagyon rosszul eszik, egy evésre max 60 ml utána elkezd sírni. Tudom hogy még éhes mert korábban többet evett és el is kapja az üveget de egy szívás után sírni kezd. Arra gondoltam hogy talán nem ízlik neki a tápszer, kipróbáltam egy másik fajtát de ugyanaz a reakció. Már annyira el vagyok keseredve hogy kipróbáltam a teát is, azt pedig úgy issza hogy majdnem megfullad. Kínálom neki a tápszert is de sokszor csak nyafog rajta, a teát meg gond nélkül megissza.

#tápszer #babatea #Rosszevés
febr. 29. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Teát ne adj!

Nincs tápértéke, és lemossa a bélfalakat, a jótékony bélflórával együtt.

Lehet, hogy a foga mozgolódik. Te sem eszel mindig ugyanannyit.

febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Csereld le a cumifejet nagyobbra, lehet az a baj.
febr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az orvos javaslatára próbáltam ki a teát, de azt hiszem többször nem is adok neki mert olyan sokat pisilt tőle hogy 2x kellett ruhát cserélnem rajta egy délelőtt.
febr. 29. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Az orvost is cseréld le. Aki ilyet ajánl,az nem képzi magát.
febr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es cumifejet használunk, az nem jó?
febr. 29. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Torokgyulladás esetleg?
febr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miből adod a teát? Azt is ebből a cumifejből? Mert ha túl nagy, az se jó. Az én lányom a kettesnél nagyobból sosem tudott inni.
febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!