Megromlott tápszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elképesztő baromságot csináltam, egész nap tető nélkül volt a tápszeres doboz. Borzalmasan stresszes volt a nap és csak este tűnt fel, hogy egyetlen etetésnél sem zártam vissza a dobozt. Járt már valaki így? Most éjjel találtam egy megszilárdult darabot a doboz felső peremén, nagyon félek, hogy párát kapott és megromlott. Mellette volt a cumisüvegmelegítő, benne több napos víz, az asztalon maradt. Én persze többször is adtam belőle a babának, igaz, abban nem voltak szilárd darabok. Nagyon félek, iszonyat hülye vagyok, kapkodok folyton. Jártatok így?
márc. 23. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább a víz miatt aggódnék. Valamelyik tápszer nem is dobozban van, nincs teteje. De állott vízből készíteni nem a legjobb gondolom.
márc. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, nem adtam neki az állott vízből, friss baba vízből készült a tápszer. Az állott víz közvetlenül a nyitott tápszeres doboz mellett volt, amiatt vagyok ideges, hogy esetleg a párolgás során megnedvesedett a tápszer, hiszen találtam benne megkötött darabot.
márc. 23. 08:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja a gyereknek, nyugodj meg.
márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a tápszernek
márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!