Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Normális, hogy 2 évesen még...

Normális, hogy 2 évesen még éjszaka négyszer eszik tápszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Egyik ismerősöm mesélte,hogy a fia annak ellenére ,hogy 2 éves , éjszaka 3-4x felkel enni ! Egy éjszaka egy liter tápszert megeszik ! Szerintem ez nagyon sok ! A tejes dolgokat nem szereti , így az nem opció , hogy esetleg Kakaóra váltsanak! Mi a véleményetek ?

márc. 2. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális. Amúgy egy kétéves miért tápszert eszik?
márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat , az lemaradt hogy mindent megeszik nap közben , de éjszaka kéri a tápszert.
márc. 2. 23:03
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem normális hogy ennyiszer kel. Valószínűleg nem is éhes csak szomjas.

Vagy tényleg éhes, és nem kap elég és megfelelő vacsit.

Egy 2 évesnek nem kéne kelni. És miért kap tápszert?

márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kap tápszert mert azzal nyugszik meg csak , tea, víz , kakaó , tej , semmi nem jó neki !
márc. 2. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális. Az éjjeli evés valószínűleg csak pótcselekvés, mert nem tud aludni.
márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Lanyom ugyan ez volt 😃 eves helyett is csak a tapszert fogadta el. Jo sokaig . Bár utána sikerult átállni a sima tejre,de ugyan ugy nem evett szinte semmit..


Azota se egy nagy evő, most lesz 8 éves és kedvence a TEJ! 😃 bármikor bármilyen mennyiségben .

márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem normális. Mondjuk az se lenne az, ha éjjel kakaót inna vagy tejet.
márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém ugyanezt csinálja, mondjuk csak nyáron lesz 2 éves. 2x kel, de akkor csak a tápszer jó. 60 ml-t csinálok, annak a nagy részét meghagyja, de annak a pár kortynak semmi mást nem fogad el, csak tápszert. A Kismamablog azt írta erre, hogy 2 éves korig lehet normális, ha arra van szoktatva, hogy ha felébred, akkor mindig tápszert kap. Nálunk napközben eszik rendszeresen, vacsit is, úgyhogy nem az a gond, csak megszokás. Szeretném már én is nagyon leszoktatni, de képes fél óráig javulás nélkül sikítani, ha nem kap tápszert. Annyit meg nekem nem ér ez az egész. Majd leszokik, nem heroint adok neki.
márc. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de még mindig jobb, mintha kakaót inna.
márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem erről lassan lekéne szoktatni,mert szerintem nem éhes,ez csak egy pótcselekvés nálla,ha legközelebb kéri akkor ne adj neki,mert igy még 5 éves korában is éjszaka csinálhatod neki a tápszert.
márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!