Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van olyan tapszer amelyik nem...

Van olyan tapszer amelyik nem keserű?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy gondolom h keves a babámnak a tejcsim. Szeretném pótolni tápszerrel. Védőnő is mondta ha ugy érzem akkor próbáljam meg . Vettünk itthonra laktozmentest de ma próbáltam adni neki és nagyon fintorgott rá. Megkostoltam és borzalmas keserű íze van. Mindegyiknek ilyen? 2.5 hónapos a babám sajnos meg nem opció a tej pep .
ápr. 8. 16:04
1 2
 1/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
De miért vettetek laktózmenteset?
ápr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert mikor én tejeset eszek faj a poci neki
ápr. 8. 16:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik ilyen, melyiket vetted?


Mibol gondolod, hogy keves a tejed amugy?

ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Beba expert pro . Puha a cicim, súlya se sokat gyarapodott. Meg nem cicizik sokáig. Akkor szív 10-15 nagy kortyot mikor be indul cicizesnel a tej .
ápr. 8. 19:01
 5/14 A kérdező kommentje:
03.21. 4600g ma pedig 4960g
ápr. 8. 19:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Hat hallod, ezert kar tapszerezni de komolyan!

Nalunk amikor baj volt, 1 honap alatt hizott 100 grammot. Az gaz volt.

De ez? :D Teljesen jo.

Persze ha nem akarsz szoptatni sokaig, akkor adhatsz neki tapszert, de ez ugye ordogi kor. Minel kevesebbet szoptatsz es tobbet potolsz tapszerrel, annal kevesebb tejed lesz + ha cumisuvegbol kapja, akkor cumizavara is lehet.

ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én totál ellen vagyok amúgy mert még nekem is rosszul esik h azt kellene adnom. Imádkozok h 4honapos koráig bírja ki a tejcsi úgy h csak az elég neki . Utána már valamicskevel könnyebb lenne h majszolgatja a baba kajat
ápr. 8. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Hat akkor ne adj neki tapszert, szerintem nem kell most meg.

Es ha elfogadsz egy tanacsot, addig ne taplalj hozza, amig a baba nem all keszen ra. 4 hosan ez ritka, de nyilvan a szulo dontese, de siettetni semmit se kell.

ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6 honapos kortol javasolt a hozzataplalas. Tejet szoptatassal esetleg szaporito fejessel (7-7-5-1p) novelhetsz.
ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van itthon kézi fejőm de nem akar úgy jonni a tejcsi. Védőnő mondta h cicizes után fejem magam én próbáltam de semmi .
ápr. 10. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!