Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keserű gyümölcs árthat a...

Keserű gyümölcs árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Véletlen keserű nektarin ettem, utána gondolkoztam hogy lehet nen kellett volna megenni, csak úgy megkivantam a barackot. És később gondolkoztam. 6 hetes vagyok. Okozhattam kárt ezzel? Köszi a válaszokat előre is!

2021. szept. 3. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért ártana?
2021. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet éretlen volt és azért volt keserű vagy lehet hogy vegyszeres volt nem tudom. Nem szokott keserű lenni általában. Meg mostam alaposan előtte csak utána meg elkezdtem aggódni.
2021. szept. 3. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de attól mert terhes vagy az eszedet nem kell zsebre dugni és ilyen sutának lenni..


12.hétig nincs összeköttetés az anya és a magzat között.



Ha elvetélsz az első 12 hétben az nem a barack miatt lenne.

2021. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Embrió még, nem magzat... Dehogy árt neki, ne parázz ennyire rá, nagyon hosszú terhesség lesz 😁

38hkm

2021. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy lesz bajod!!! Ronlott tej tojas es hus ne legyen, az a legfontosabb.

En most epp citromot nyammogok 😂

7hetes

2021. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nektarinon és nyers birsalmán éltem szinte, annyit ettem belőlük. A gyümölcs, zöldség nem árt.
2021. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
nem lesz baja mertn icns összekötetés még köztd és baba között. sok minden lesz terheségeddel.egészségedre
2021. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam 🙂
2021. szept. 3. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Miféle kárt tudna okozni? Nem ehetsz édességet egész terhesség alatt.

Az összeköttetés sem azt jelenti,hogy érzi az ízeket amiket te eszel,a köldökzsinóron keresztül fogja a tested táplálni,nem teleportál a szájába :D

2021. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!