Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van olyan tapszer amelyik nem...

Van olyan tapszer amelyik nem keserű?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy gondolom h keves a babámnak a tejcsim. Szeretném pótolni tápszerrel. Védőnő is mondta ha ugy érzem akkor próbáljam meg . Vettünk itthonra laktozmentest de ma próbáltam adni neki és nagyon fintorgott rá. Megkostoltam és borzalmas keserű íze van. Mindegyiknek ilyen? 2.5 hónapos a babám sajnos meg nem opció a tej pep .
ápr. 8. 16:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A lenyzonak jott ugyan úgy
ápr. 10. 07:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó hát az összes tápszer keserű ízű rá is van irva a dobozra hogy nem felnőttek számára van, nem értem miért kóstolgatod.
ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez nem igaz, hogy az osszes keseru, tekintve hogy csomoban cukor is van 🥲

Bar amit en adok a kisfiamnak, abban nincs cukor, de nem is keseru. Nem innam meg, de szamomra is vallalhato ize van, megkostoltam😅

ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Csak h tudjam miért nem eszi azért . Akkor nem én vagyok az egyetlen ugy tunik aki kóstolja 😄
ápr. 15. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!