Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tegnap fejt anyatejet ami a...

A tegnap fejt anyatejet ami a hutoben van a felsopolcon, ma meg tehetem anyatej gyujtozacsiba es lefagyaszthatom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
hütöben 48 orát lehet tárolni a tejet bár én soha nem használtam fel a hütöböl csak 12 oráig
2008. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

L.liga oldalan olvastam a kovetkezot: szobahomersekleten:6-10orat

huto felsopolcan max 5napig

fagyasztoban 3-6honapig jo a tej..akkor most?

2008. nov. 26. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:

az elsö vagyok

2 gyerköccel vagyok itthon és az elsönél is igy csináltam de nagyon egyszerü csak meg kell kostolnod 5 nap után a hütöböl

2008. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igazabol tegnap lefejtem majdnem 120ml tejcsit es nem hasznltam fel..es nem szeretnem kionteni ..ezert kerdeztm h lefagyaszthato-e?

de koszi a valaszod..:)

2008. nov. 26. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
én örülök ha van egy adag a hűtőben (biztonságérzetet ad), és reggel tudok etetni is meg fejni is, és akkor az előttenapit fagyasztom, és ha nem kell, az aznapit akkor is másnap reggelig hagyom a hűtőben. semmi baja nem lesz. mellesleg egyszer nem hideg tejet fagyasztottam, hanem a frissen lefejtet egyből, de mikor szükség volt rá fura büdös volt. azóta csak hideg tejet fagyasztok. De SOSE tegyél frisen fejt tejet hidegebbhez. ha már mindkettő lehült összeöntheted. Sok sikert!
2008. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én napi 5-6 decit fagyasztottam le és én is összevártam hogy 200ml-es adagokba tudjam fagyasztani, de 2-3 nap után megromlik a tej akármit is írjanak a liga oldalán.Ezt tapasztaltam is.A pasztőrözött tej nem nagyon bírja 5 napig nem hogy az anyatej amiben hemzsegnek az élő mikróbák!!!
2008. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!