Tapasztalt anyukák?

Figyelt kérdés
Kislányom (10hetes) mostanság azt csinálja evés közben hogy sír pedig látszik hogy éhes. Megnéztem már többször hogy nem e hideg vagy meleg a tápszer de nem ha meg le teszem aludni akkor se akar aludni mert jelzi hogy éhes. enni meg nagyon nehezen eszik. van mikor 2órába is bele telik az etetés. Volt valaki hasonlóan?

2013. jún. 30. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagy hülyeséget írni, de nincs esetleg lenőve a nyelve?
2013. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen az lehet mert az egyik barátnőm kislánya is azért nem evett amint kiderült és megoldották neki rögtön evett is rendesen.
2013. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet a nyelve is, de az is lehet, hogy nem ízlik neki a tápszer.
2013. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

rendesen feloldódik a tápszer?

én jártam úgy, hogy nem oldódott fel, nagyon apró szemcsés maradt és eldugult a cumisüveg cumija, szegény szívta, de alig jött belőle...

2013. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nincs neki lenőve a nyelve mert csak az esti etetésnél csinálja ezt. a tápszert rendesen feloldódik ráadásul a cumisüvegben van szűrő is ami nem engedi át a darabokat. eddig szerette ezt a fajta tápszert de lehet hogy unja már.
2013. jún. 30. 21:11
 6/14 A kérdező kommentje:
ja és van mikor nagyon össze is nyomja a cumisüveg cumiját annyira szívja.
2013. jún. 30. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt az enyém is csinálta, de amikor eggyel nagyobbra cseréltem a cumisüveget, akkor ez a probléma megoldódott.

Milyen tápszert eszik?

Azt kapja az elejétől?

2013. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Humana Baby Fit Plus-t eszi és ezt kapja az elejétől. Hány hónaposan cserélted le a cumit?
2013. júl. 1. 07:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is rendszeresen sír az esti alvás előtti etetés során. Éhes,látszik rajta, de a cumisüveget meg tolja el magától.

Én biztos vagyok benne, hogy a fáradtságtól sír.

Én erőszakos vagyok kicsit, és egy kis idő után a sírást egy pillanat alatt abbahagyja, és megissza az egész mennyiséget.

Ha nagyon fáradt, és a sírás nem csitul, akkor általában lerakom a kiságyba, szundít 30 percet, és az első moccanásnál kiveszem, már szinte félálomban megissza, majd alszik is tovább.

nem lehet, hogy nálatok is hasonló? Igaz, az én gyermekem már lassan 5 hónapos lesz.

2013. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
legközelebb ki próbálom hogy ha sír akkor le teszem aludni azt majd ha megmozdul akkor etetem én is :)
2013. júl. 1. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!