Alig akarja elfogadni a tápszert esténként mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom esténként nem akar enni csakis nagyon nehezen és közben sír. Olyan mintha nem lenne étvágya. Napközben is nehezen akar enni de akkor nem sír. Ma is délben megette az adagját 4-6között alig ette meg a felét. Este meg 1,5órába tartott mire megette. Lehet hogy már nem ízlik neki a tápszer? 2,5hónapos.
2013. júl. 1. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen már nem ízlik neki a tápszer, és gondolom estére annyira megéhezik már, hogy bőgicsél...
2013. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet.Icicpici vaniliáscukor megoldja a problémát.Ne sokat.Ő még enyi idősen nem eszik sokat.Tehát egy csomag sokszor elég.álunk is így volt ano. próbáld meg így.
2013. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk*
2013. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem akarja a tápszert megenni, bár az én fiam 6 hónapos korban makacsolta meg magát. Én kiváltottam neki ezt tejpéppel. De neked még pici, még nem lehet. Talán próbálj meg másfajta tápszert íratni a dokival. Nekünk a Humana Baby fit banánosat írta fel(előtte milumil Ha start optima, majd HA 2 lett). Ezt ette 2 hétig, aztán azóta sem. Már 8 hónapos, és a főzelékébe, vagy a reggeli sinlacba keverem neki, vagy gabonapéphez. Nagyon nehéz időszak volt.

A vaníliacukrot én is hallottam, próbáltam, nekünk nem jött be.

Még kakaóport is említettek nekem,de azt nem próbáltam.

Szerintem orvossal konzultálj mindenképp.

2013. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már próbáltam tápszert váltatni mert ha fent van egész délután akkor csak enne ezért a doki azt javasolta hogy csináljam sűrűbbre a tápszer és tegyek bele cukrot. De ki próbálom a vaníliást változatot. Amúgy mi is a Humana Baby Fit Plust használjuk.
2013. júl. 1. 21:51
 6/16 anonim ***** válasza:

2es vagyok

4esnek írom : És szerette a banánosat?Nálunk akkor makacsolta meg magát mikor hozzátápláltam 4,5 hónaposan. Mondjuk nekünk maga a banán íze nem vált be.Így nem próbáltam.Mi már kakaósan esszük 9hónaposan. Azt szereti. Édesanyám is így etette anno hugomat.Nekem innen a kakaó.Nem is fogja meg a hasát.De gyereke válogatja.

2013. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg.Majd írd meg bevállt e?Mi a milupa fermentáltat esszük. Nem tudom próbáltad e? Amúgy jól hízik? Heti 10dkg megvan.Mert akkor lehet nem kíván többet.

(2es voltam)

2013. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eddig jól hízott legalábbis a doki szerint itthon nem mérem nincs is mérlegem. 3500gr született 3440gr jöttünk haza 1hónaposan volt 4280gr 2hónaposan 5300gr.
2013. júl. 1. 22:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nálunk is így volt talán 2-3 hete, hogy alig akarta megenni a tápot. Szóltam a páromnak, hogy próbálja meg ő, tőle pedig szó nélkül elfogadta. Azóta párom eteti őt esténként. Ez azért jutott csak eszembe, mert a húgom is, és én is ilyenek voltunk nagyobb korunkra(1-1,5 év), hogy ha apu otthon volt, csak tőle vettük el, anyu akár fejen is állhatott volna. Persze nálatok lehet a tápszer a gond, mert nem ízlik neki, a van. cukrosat én is hallottam, de nem próbáltam még. A kisfiamnak például a Lactogén vált be, jóllakik tőle, és nem is túl drága... :)
2013. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
7-es persze megírom hogy be e vált. Nem próbáltuk még a doki nem akarja hogy váltsunk mert ezzel eddig szépen fejlődött és a bőre is szép azt mondta.
2013. júl. 1. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!