Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért ilyen olcsó? Lehet...

Miért ilyen olcsó? Lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Ma írattam tápszert 7 hetesemnek, mert egyre kevesebb a tejem. Kérdezte az orvos, hogy milyen árban írja, én azt mondtam hogy olcsóbbat. Erre felírta a leggagyibbat? 550 forint volt csak. Én nem így gondoltam, hogy olcsót. Írhatott volna drágábbat is, mert ki tudnánk fizetni, én csak arra gondoltam, hogy ne 2000-forintosat írjon mert az tényleg rohadt drága.


LACTOGEN 1-es tápit kapott a pici. Miért ilyen olcsó?


2013. júl. 3. 10:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Engem is érdekel.
2013. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem is annyira olcsó. Nekünk egyszer írt a doki néni ha jól rémlik valami Milumil HA tápszert (csak egy alkalomra), az olyan 350 Ft körül volt.

Persze csak receptre ilyen olcsók, ha anélkül vennéd, akkor 2-3000 Ft lenne. Nem hinném, hogy gagyi.

2013. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ezt írta. Ez egy nagyon jó tápszer, a Nestlé gyártja. Jobb lett volna a Beba HA 1 kb. 2000-2300 Ft-ért?

Amúgy 50%-os támogatás van rajta, tehát amit te fizetsz az, az árának a fele!!

2013. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én sem gondolom, hogy rossz lenne. Ha mész legközelebb mond meg, hogy mást írjon.
2013. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Kettes! Nekem akkor miért volt a Milumil HA 2ezer felett még recepttel is? Tényleg érdekel!
2013. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Irass Humana 1e-t, az is ilyen olcsó, de nagyon jó tápszer.

Vagy itt van a Milupa 1, ez 900 gramm, receptre kb. 800 Ft. Ez már kicsit drágább:) [link]


Vagy írass Beba HA 1 PRO-t, receptre 2000 Ft-ért.

[link]



Egyébként ami nem HA -s tápszer, szinte az összes 1000 Ft alatt van, mert ezeken 50%-os támogatás van.

A HA tápszerek drágábbak, mert hipoallergének, de ezek nincsenek 2000 ft alatt!

2013. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

5-ös, a Milumil HA azért volt 2 ezer felett, mert alapból drágább, mint a sima tápszereke. Egyébként a sima tápszerek recept nélkül sincsenek 2-3 ezer forint, legalábbis az 1-ek, hanem 1000-1600 Ft között mozognak általában. Ebből jön le az 50% támogatás még.

5-ös, a HA tápszerekre csak 25% TB támogatás van. Ezért, míg a Milumil HA 2 recept nélkül 3000 Ft, receptre 2250, mert 25% a támogatás rá, mert HA nem sima tápszer.

2013. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

2. vagyok, fogalmam sincs, nekünk egyetlen alkalommal írták ezt fel, mikor csalánkiütéses volt mindentől, mert amúgy anyatejes volt, csak azért írták fel, hogy ha gondoljuk adjuk azt neki egy ideig, hogy attól is kijön-e, de aztán persze nem is fogadta el (akkor már 1 éves volt és sosem kapott előtte tápszert).

Sajna a végén ki is kellett dobnunk, mert megkóstolni is alig volt hajlandó, nemhogy meginni :(.

Nem tudom milyen támogatás volt rajta, de lehet, hogy számított az is, hogy nem folyamatosan kapta, csak egy bizonyos betegség miatt.

2013. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
De köcsög ez a doki! Mindig a HA-t írta fel, pedig nem is lett volna ré szüksége, én meg aszittem, hogy csak ez a jó. Na már mindegy! :)
2013. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én is így jártam 9-es! Első gyerekemnél jól beszívtam, mindig kiváltottam a Humana HA 1-et, 2400 Ft-ért, aztán nem is volt indokolt a HA tápszer. Második gyerekemnél már tapasztaltabb voltam, informálódtam és nála már a sima Humana 1-er írattam ki a dokival 500 Ft-ért!
2013. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!