Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ti hogyan oldanátok meg az...

Ti hogyan oldanátok meg az etetést ilyen esetben? (többi lent)

Figyelt kérdés
24én utazunk el és elég korán indul a buszunk 5:50kor (más közvetlen busz nincs oda csak ez). babám éjszakát átalussza és van mikor 6-8között kell fel. itthonról 5:15kor már el kell indulni mert elég messze van a buszpályaudvar tőlünk. kocsink nincs így kénytelenek vagyunk busszal menni. Ti kb mikor etetnétek meg hogy kibírja az utat ami kb. 90perc.

2013. júl. 22. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
indulás előtt.
2013. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor ébresztitek, én utána, és akkor szépen kibírja az utat! Nem tudom mennyi idős a pici, de vihetsz neki kekszet az utra!

2013. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Mit eszik?
2013. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3hónapos nem hiába tettem fel a kérdést ebbe a témakörbe mivel tápszeres.
2013. júl. 22. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, ezt nem is figyeltem. Hát előtte kellene megpróbálnod megetetni, de azért vigyél magaddal az útra is. Elég egy termoszba forralt víz, egy dobozba meg tápi. Ha kell, összerázod az úton. Nem biztos, hogy olyan korán akar majd enni, ezért légy felfegyverkezve :)
2013. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!