Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy szoktassam le 6 hónapos...

Hogy szoktassam le 6 hónapos lányomat az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 15:42
 1/5 feketeorsy válasza:
Ez engem is erdekelne. Panna most toltotte be a fel evet, de egyszer, kb 2-3 kozott felebred enni. Probaltam cask ringatni es visszaaltatni, de nem adja fel ilyen konnyen.
2013. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én 6,5 hósom is ébred éjjel még 2-3 x cicizni.

Ez van,nem lehet leszoktatni még,majd ha nagyobb lesz.

2013. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Észre vettem hogy hogyha adok neki enni a fürdés elött kb fél órával akkor nem kel fel éjszaka csak reggel fél nyolckor.próbáljátok ki hátha bejön.
2013. aug. 4. 15:19
 4/5 feketeorsy válasza:
Hanykor szoktatok furcsizni? S utana nem szokott enni? Vagy elotte is, utana is? Hanykor kerul agyba? Mert az en babam 7:30, 8 korul furcsizik, aztan nagy kinnal eszik kb 120 ml-t, es fel kilenre agyba van. De 2 es 3 kozott minden ejjel felkel enni.
2013. aug. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mióta ilyen meleg van azóta kilenc fél tíz fele fürdik és eszik utána.négy és fél öt körül kel enni aztán reggel nyolckor.de tegnapelött fürdés elött fél órával adtam neki enni akkor reggel kelt csak.máskor is átaludta már az éjszakát csak nem emlékszem hogy evett e pancsi elött
2013. aug. 5. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!