Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 hónapos. Nappal alig eszik, már majdnem kiugrik az ölemből, elutasítja, sír ha kínálom. Adagja kb 50-90 ml tápszer, 4szer, esetleg ötször. Éjszaka viszont 4szer eszik. Először 150 ml. majd 120-akat. Mit csináljak. Már nem zavar, hogy fel kell kelnem hozzá, de ez az evés????

Köszönöm előre is a segítséget.


2013. ápr. 29. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Talán ne adj neki enni éjszaka és akkor éhes lesz napközben...
2013. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. napközben eszik 4-szer vagy 5-ször, és éjszaka még pluszban 4-szer?


Akkor gyakorlatilag ha 1 napot veszünk számításba, akkor a 24 órából, ő 9-szer eszik?


Hát igazából nem tudsz mit csinálni, mert meg nem tömheted nappal ha egyszer nem akar enni. Annak meg nincs értelme hogy túl eteted és kihányja.


Nekem is 4 hónapos a fiam, de ő napi 5-ször eszik, éjszakát átalussza kb. 1 hónapja.



Hány óránként eteted? lehet abban van a hiba. Próbáld meg húzni a 2 etetés közti időt, akkor éhesebb lesz.

Nekem így eszik ( mármint az etetések közti idő): 3,3,3 és fél,4, és 5. Tehát ennyi óránként eszik. Az utolsó evés után alszik reggel 5, fél 6-ig.

2013. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is négy hónapos a picim, és négy napja aludja át az éjszakát, vagyis csak egyszer kétszer "nyűglödik" mert kiesett a cumi és kell neki, de enni nem kér. Én Sinemilt kevertem az esti tápszerébe, annyit hogy jó sűrű legyen de még kitudja szívni és láss csodát alszik éjszaka.
2013. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Kérdező!

Tessék cukor nélküli teával (csipkebogyó hús) kínálni a gyermeket, amikor megébred, és lassan le fog szokni az éjszakai étkezésről.

2013. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 6 hónapos, nappal ő is kevesebbet eszik, éjszaka nagyobb mennyiséget. Nem tudok vele mit csinálni, mert semmi mást nem hajlandó enni- inni, csak a tápi, sem víz, tea, gylé, sem bébipapi. Éheztetni meg nem vagyok hajlandó. Sokan tanácsolják hogy éjjel hagyjam kicsit sírni , hamadik este már nem sírna, de erre azt mondom, sírjon ő 2 napig éhesen, de nem az én gyermekem!
2013. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!