Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meddig kell tápszert adni a...

Meddig kell tápszert adni a babának?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig szokták után tejjel helyettesítik.De van aki továbbra is tápszert ad neki.
2013. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korig.
2013. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában 1 éves korig adják de valóban van aki tovább is adja de már hallottam olyanról is aki hamarabb befejezte mert a babája már nem fogadta el sehogy sem. Azért jó megvárni az 1 éves kort mert utána már kaphat rendes tejet is. Persze nem az olcsó vizezett löttyöt hanem rendes százalékkal rendelkezőt. :)
2013. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Én meg hallottam kismamáktól, hogy nem adtak tápszert a babájuknak,hanem helyette hígított tejjel készített tejbegrízt stb. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ezt állítják. Azt viszont tudom,hogy nekem anyukám nem adott tápszert,hanem helyette házi tejet kamillateával hígítva.(3hónapig volt teje csak.)
2013. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg igényli, én első babámnak egy éves korig adtam, másodiknak 14hónapos koráig, de van aki tovább adja!
2013. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!