Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » A kisfiam 2 hónapos és a...

Borsi henrietta kérdése:

A kisfiam 2 hónapos és a milumil 1 optima 0 - 6 hónapos tápszert szedi . És a 1 nap 1 szer székletel és ez jó?

Figyelt kérdés

#heni1993
2013. aug. 15. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.Elég ha napi egyszer kakál.Eleinte azért kakálnak többet mert tisztul a kis gyomruk.Amíg nincs szorulása addig nincs gond :)
2013. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen elég. nekem az orvos azt mondta hogy lesz olyan nap mikor nem is lesz úgyhogy ne lepődj meg. én is megijedtem mikor napi 1 volt csak. 4 hónapos a babám.
2013. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Miért eszik 2 hónaposan már tápszert? Olyan nincs,hogy nincs teje valakinek. Inkább a mai anyukáknak nincs türelme szoptatni, meg kényelmesebb .Ne csodálkozz ha allergiás lesz a gyereked.
2013. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

1 nap 1 kaki tökéletes, ne aggódj.


Utolsó! ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, akkor javaslom üsd el az időt máshol. lll-es szektatársaid már biztos nagyon hiányolnak.

2013. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják a dokik, hogy napi egy székletnek lennie kell a tápszeres babáknak, az anyatejeseknél az sem baj, ha 3-4 napig nincs, mert az azt jelenti, hogy megemészti az összes anyatejet.

Kedves 3-as válaszadó, ha érdemi választ nem tudsz adni, minek írogatsz? Nem tudhatod, hogy miért nincs teje a kérdezőnek. Nekem sincs, 4 hónapos a babám, nekem például családi hátterű stressz miatt be sem indult. Pedig 6 héten keresztül fejtem, meg tettem mellre sikertelenül. Ettől nem vagyok szar anya, ugyanolyan jó anya vagyok, mint aki szoptat! Ahogy a kérdező is az!

2013. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lenora válasza:

*székel vagy széklete van

és amúgy rendben van teljesen :-)

2013. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az ilyesmi kérdekre csak 1 nagyon jó oldalt tudok mondai Szülök lapja .hu Ezt örömmel tudom ajánlai !
2013. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a napi 1 kaki.

A 3-as válaszra meg csak annyit, hogy NEM IGAZ az hogy "nincs olyan akinek nincs teje" szöveg!!!! Én szülés után 1 hétig 39 fokos lázzal feküdtem kórházban és képzeld, hogy elapadt a tejem!! Szóval szinte az első naptól kezdve kellett a tápszer!

Azóta 3,5 éves és teljesen egészséges és allergiamentes...

2013. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Kedves" 3-as!

Képzeld nekem elapadt a tejem amikor 2 és fél hónapos volt a fiam, pedig először rengeteg volt!

Mindent megpróbáltam , de nem sikerült, egyszer csak minden fájdalom és csomó nélkül eltűnt. És nem lett allergiás a tápszertől!

A szobatársam a kórházban pedig sírt dühében, mert mindenkinek vitték a babáját szopizni és neki el sem indult a tejtermelése!!! Végig tápszeres volt a kislánya, aki ma egy erős egészséges 7 éves kisiskolás.

Pfff... aki nem ért hozzá, minek szól bele!!!


Amúgy kedves kérdező, nem gond a napi 1 széklet. A kisfiamnak később /2 évesen/ volt, hogy 3-5 napig sem volt, én is ilyen vagyok, úgyhogy nem csináltam belőle ügyet és a doki sem. Hiába etettem bármivel, ha fájt a pocija, kapott székletlazítót és kész. Most 7 éves és naponta ráül a vécére :)

2013. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 3 -as

Értékelném a hozzászólásodat.

Hogy te milyen egy okos csaj vagy el sem hiszem!!

Talán ha a helyembe lettél volna és a császárod után 2 hétre ismét felvágnak mert be vagy gyulladva mint állat akkor nem irtál volna le egy ilyen butaságot és akkor bizonyára neked sem lenne tejed!!!

De mivel ezt irod ilyen lazán,mert neked tuti van és másokon éled ki magad te dicsekvő mitugrálsz!

Nekünk meg más van ami neked nincs!



Kedves kérdező

Nem baj a napi 1 kaki,de szerintem az optimát váltsd le komfortra.Az optima olyan keserű a komfort meg édeskés.De ha elfogadja a babód akkor semmi baj.

2013. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!