Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baj ha 1 éves kislányom még...

Baj ha 1 éves kislányom még mindig 2 szer alszik egy nap?

Figyelt kérdés
A védőnő rákérdezett, hogy "még alszik e délelőtt"...miért, ez gond? Igényli az alvást, néha 20 percre, néha fél óra néha 1 órára (majd délután van egy hosszabb alvás). Én nem gondoltam, hogy ez esetleg gond. Ha strandra megyünk vagy bevásárolunk, akkor elnézelődik, nem alszik, de sokszor már laposan néz, de nem mehetünk mindig valahová, hogy ne aludjon és nem is akarom igazából ráerőltetni. Mi a véleményetek?

2013. aug. 2. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, mi baja lehetne, ha 2szer alszik? Szerintem semmi! Nyilván a védőnő egyszerűen csak rákérdezett!:)

Kisfiam 15 hónapos koráig aludt 2szer, lányom szombaton volt 1 éves es 2szer alszik még!

2013. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerek függő. Nekem mondjuk egyet alszik a fiam, már 1 éves kora óta, de ha nyűgös lenne vagy igényelné, akkor nem bánnám, ha kettőt aludna.
2013. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hós korától aludt már csak 1x nappal.
2013. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 hónaposom is kétszer alszik egy nap, kivéve ha reggel későn kel fel. A reggeli kelés nálunk 6 órakor van és így nem is bírná ki az ebéd utáni alvásig. Ilyenkor általában fél 10 után már nem hagyom aludni.
2013. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kislányom,2x alszik,nem bírja ki egy alvással
2013. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óóóó, akkor nem problémázok én ezen! Köszönöm anyukák!
2013. aug. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!