Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Másfél évesen gond a tápszer...

Másfél évesen gond a tápszer reggeli és vacsora?

Figyelt kérdés
Nagyon kis étkű kora lány, reggelizik velünk (tojás, virsli, bundáskenyér, tejbegríz mikor mit eszünk), de mutogat a cumisüvegre. Kap 210-240ml-t. Ez 7óra körül. 10-11 között gyümölcs-keksz, puding, tejszelet vagy hasonlók. Ebédre főtt étel, uzsira tízórai féle. Vacsora is velünk főtt étel vagy szendvics, sonkával, zöldségekkel, de a tápszer elengedhetetlen. Valahogy meg is nyugszik tőle. Próbáltam pohárból a tápszert, nem volt nyerő.
2013. aug. 22. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem gond, de junior gyerekitalt vagy rendes kakaót nem próbáltad?
2013. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó, én hasonlóan szeretném csinálni, ha annyi idős lesz az én lányom, most még csak 1 éves.

De azért elég jól eszik, vagy az étkezéseknél csak csipeget?

2013. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia elvileg 3 éves korig nem gond ha tápszert eszik a gyerek.
2013. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A tehéntejtől piros foltos volt az arca, ily módon a kakaó csak ételre ment. A folyékony tejpépektől refluxos volt. A junior italokat még nem próbáltuk eddig.

Köszi mindenkinek!

2013. szept. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!