Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Már ma este adnék...

S. O. S. Már ma este adnék neki szerintetek? Nem volt hasfájós eztán sem lesz? Ti, hogy csináltátok, csináljátok?

Figyelt kérdés
6-hetes a babám.Eddik csak anyatejes volt .De azért váltottam ki tápszert ,már nem nagyon van tejem és szeretnék neki adni tápszert.Egyáltalán elfogadja???????És ha eddig nem fájt a hasa akkor eztán sem fog??????????????????mikor érdemes adni este vagy délelőtt????????Sokat kelek,hogy anyatejes és nem nagyon van ,tápszerrel tovább alszik????????Minden tapasztalat érdekel.A tápszer:Milumil Komfort1

2013. ápr. 13. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

SZia!

Nem alszik többet tápszerrel egy gyerek,eleve még csak 6 hetes.

6 hetes korban van egy növekedési ugrás,tehát ha csak mostanában kevesebb a tejed akkor csupán azért,pár nap és beállitja az adagot magának.

Hasfájásnak van több változata,az én fiam pont 6 hetesen lett hasfájós,bár ő csak anyatejes.

2013. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát babája válogatja hogy elfogadja-e de szerintem el fogja, de tényleg ilyenkor van egy növekedési ugrás amit túl kell élni be fog állni a tejed. Ha mégis adsz neki akkor igen fájhat tőle a hasa, de az a tápszertől lesz és nem azért vagyis nem biztos hogy azért mert kialakult nála a hasfájás. a lányomnak a bebától rettenetesen fájt a hasa nekünk a humana HA jött be. lehet hogy jobban eltelíti ez a pociját és ritkábban kel de ez sem biztos.
2013. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és a helyedbe este semmiképp sem adnák neki, inkább reggel mert ha fájni fog tőle a hasa az egész éjjelt végig sírja. inkább nappal nyügizzen-de ne úgy legyen.
2013. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát...ez a tápszer-anyatej dolog mindig nehéz ügy. Szoktad mérni, h mennyit eszik? Mondjuk, ha szopizik kb 150g -t akkor nem kell tápszer. Nekem az elején sok tejem volt, aztán hirtelen egyre és egyre kevesebb lett. Én adtam neki tápszert (Humana), mert nem fogom hagyni, h éhezzen a gyerek. (Gondoltam ezt akkor, 1.gyereknél) 1. lefekvés előtt adtam neki, aludt vele reggelig. Csak tudod ezzel meg pont az a baj, hogyha inkább tápszert kap, akkor neked annál kevesebb tejed lesz. Nekem is így pár hónap alatt teljesen elapadt. Meg is bántam... Szóval szerintem ne válts még ki egyetlen szoptatást sem tápszerrel. Én napközben biztos sokszor szoptatnám, ha kell félóránként. Este esetleg adhatsz neki. De ha nagyon aggódsz, h éhes maradt, akkor adjál neki egy kicsit cicizés után. Viszont arra számíts, hogy a tápszertől megváltozhat a széklet, szorulása is lehet tőle.Hasa is fájhat.
2013. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!