Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen tápszer vált be?...

Kinek milyen tápszer vált be? Hasfájós a babátok?

Figyelt kérdés
5hetes a kislányunk,eddig a milumil HA optimát kapta,de attól alig tudott kakálni,2nap volt a legtöbb míg nem kakált,de így is nagyon megszenvedett vele.Attól sűrűbbet és sárga színűt kakált.Pár napja használjuk a Hipp Ha combiotic-ot,ettől tud mindennap kakilni,csak ettől meg nagyon híg,kifolyik,és zöld színű a kaki.És már második éjszaka hogy szinte egész éjjel sír,akármivel próbálkozuk.Nappal semmi gond nincs,de éjszaka...Már teljesen tanácstalan vagyok.Hasfájás az létezik hogy csak este,éjszaka jön elő?Szokott kapni mecsek bébi teát,elfogyasztottunk egy doboz colief cseppet már,most infacolt vettem tegnap,de úgy tűnik mintha még rosszabb lenne a helyzet tőle.Ja és evés után olyan nehezen tud büfizni,büfi után pedig azonnal elkezd csuklani,minden egyes alkalommal.Ezért le sem merem tenni míg a csuklással nem vagyunk meg,mert ha fekve kezd csuklani akkor jön vissza egy kis tápszer és félek meg ne fulladjon.Ha mindenen túl vagyunk,úgy tűnik elaludt a karomban,leteszem,és pár perc múlva el kezd sírni,és ez tart órákon át.Agresszívnak tűnik,mar,dobálja a fejét,alig lehet tartani.Nem tudom hogy mi baja lehet,valaki hasonló tapasztalattal?
2013. jan. 10. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a Milupa Fermentált tápszert használjuk. Kifejezetten hasfájós, székrekedéses, bukós babáknak fejlesztették ki. Nekünk bevált a székrekedésre, hasfájós nem nagyon volt a fiam.
2013. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi nem voltunk hasfájósak szerencsére, nekünk bejött az első tápszer amit kipróbáltunk, humana HA de állítólag ettől sokaknak van székrekedése, nekünk nem volt. ismerősömék is küszködtek hasonlóan mint Ti, nekik a beba sensitive vált be.
2013. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk hasfájásra a beba szenzitív jött be,bár hasmenés van a dobozára írva segített a szoruláson is.Egyébként mi is milumil ha optimával kezdtük az okozta a problémát.Én messziről kerülöm amire rá van írva hogy milumil..
2013. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak 3 hetes korától a Novalac AC tápszert adtam, ami hasfájás ellen van! Teljesen elmulasztotta a hasfájást pár nap után!!! Úgyhogy nagyon tudom ajánlani! Receptre 1400 Ft 400 gramm. Ami nálunk volt ezzel a tápszerrel, hogy 1 kicsit kaki gondunk volt tőle, de hasfájás nem volt... Ezért én a Novalac IT-t használtam napi 2× az AC mellé felváltva! Aztán a hozzátáplálással elhagytam az IT-t és csak az AC-t adom még most is (10hós) És tervezem is 1 éves koráig! Remélem neked is annyira segíteni fog, mint nekem! :)
2013. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is a milumil ha optimával kezdtük és nekünk is fáj tőle a hasa és nem is tudott kakilni tőle szegény. Mondta a védőnő csináljam kamilla teával a tápot neki attól lesz. Lett is de nem akartam én ezt sokáig kamillával keverni nehogy baja legyen. Hozzáteszem nagyon hasfájós volt se éjjelem se nappalom nem volt és rettenetesen sajnáltam és bántott a tehetettlenség hogy nem tudok rajta segíteni. Adtam neki espumisant hátha, de nem lett jobb. Váltottunk beba ha sensitivre na attól elmúlt a hasfájás, de mindíg zöld volt a kaka és nem is mindíg volt neki. Amit most kap az a milupa fermentált, na ez bevált, nem fáj a hasa, van minden nap kaka és a színe is "emberi" és az ára sem rossz vényre.
2013. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milumil Ha Start Optimával kezdtünk,majd váltottunk Milumil Peptire,mert azt hiittük hasfájós,de nem az,de maradtunk a Peptinél,mert olcsóbb.Sosem fájt a hasa,csak amikor Espumisan cseppet kapott,attól.3hónapos most.
2013. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilly84 válasza:

Nekünk a lactogen harmony vált be. Hasfajos , érzékeny babáknak ajánlják , kaki is van tőle mindennap. Az ara nagyon jó receptre, meg is lepodtem. Sogornomek beba Ha- val kezdtek , nagyon hátfájás volt a 3 hetes ba bajuk, nemrég áttértek ők is a lactogenre , nekik is bevált . Az en lányom 7 hetes.

Remelem sikerül megtalálni a megfelelő tapszert. Üdv

2013. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!