Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert vegyek 9 hós...

Milyen tápszert vegyek 9 hós babámnak?

Figyelt kérdés

Eddig csak anyatejet kapott.De sajnos úgy látszik már nincs több a cicimben.Már 1 hete folyamatosan csökken.Mára már nem is duzzad a mellem.Kicsi,és olyan mint egy kilyukadt tejes zacskó.Fogalmam sincs milyen tápszert vegyek neki.

Ti mit használtok?Nektek mi vált be?


2013. okt. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

10 hónapos a babám, és a Dm-es Babylove 2-es tápszert eszi. Nekünk ez vált be, szereti és rendben van a pocija is tőle. Jól oldódik, és az ára is jó.

Amit még szívesen eszik, az a Humana baby fit banános tápszer (ettől viszont picit székrekedéses, de kinek mi válik be).

2013. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk a doktornő írt fel humana banános tápszert 6 hósan ezt lehet enni 1 éves koráig is jó és olcsó is de jó dm saját márkás babylove 2-es tápszere is
2013. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első egyre gondoltunk sőt egyszerre gépeltük is :)egyébként mi most a babylove 3 tápszert isszuk sűrűbb mint a 2-es nem is kel fel éjszaka a kisfiam jól laktat. 1 éves kisfiú Anyukája
2013. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg egyre gondoltunk. :)

A 3-ast mi még nem próbáltuk, mert egyelőre jól lakik a 2-es tápszerrel is, de lehet, hogy veszek egy dobozzal belőle. Ugyanolyan az íze, mint a 2-esnek, csak sűrűbb az állaga?

2013. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Vettem ezt a banánosat.De gondoltam,hogy nem fogja megenni.

Nagyon cicis,és eddig csak anyatejet kapott.

Mihelyst megérezte az ízét köpte ki.Öklendezett,nem fogadta el.Mit csináljak?Mivel próbálkozzak?

2013. okt. 11. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Esetleg próbáld ki a dm-es tápszert. Mivel ez natúr, lehet, hogy közelebb áll az íze az anyatejhez. Vagy esetleg másik cumisüveg?

Tudom, hogy nehéz, nekem 3 hónapos korában már muszáj volt pótolni az anyatejet tápszerrel, 5 hónaposan pedig teljesen tápszeres lett a babám. Sokat szenvedtünk, amíg végre elfogadta a tápszert (nem tudom, hányadik fajtánál jártunk már), és a 3. fajta cumisüveget vettem meg, amiből végre hajlandó volt enni.

2013. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

MAM cumisüvege van.Abból iszik már születése óta mindent.

Nem hiszem,hogy azzal lesz a gond.Inkább csak az hogy anyatejhez szokott,ez az ízvilág pedig nem tetszik neki. :(

Akkor veszek másik fajtát,hátha az bejön majd neki.

2013. okt. 11. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!