Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tapszeres baba etetesi nehezse...

Tapszeres baba etetesi nehezsegekkel! Reszletesebben lent! Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Kisbabam 4 honapos, tapszeres. Mostanaban nehezen eszik! Eves kozben dobalja magat, tekereg, kezevel hadonaszik. Par korty utan elkezd nevetgelni, figyel engem, varja hogy szoljak, vagy ilyesmi. Aztan megint par korty, es ujra elolrol az egesz. Van hogy a cumisuveg tetejevel piszkalja az inyet. Tudom hogy fogzik es azt is hogy egy 4 honapos baba mar nem tud kizarolag csak az evesre figyelni. De igy nagyon kuszkodunk minden etetesnel! Van hogy ott hagyom hatha kesobb jobban eszik, talan nem volt annyira ehes de akkor meg persze razendit:((. Ejszaka is kinlodik. Van hogy elkezd ebredezni es dobalja magat, ilyenkor szinten megkinalom tapszerrel de csaj kortyol parat es folytatja a mozgast. Mitol van ez? Korabban mikor ebredezett vittem neki a hamit, megette majd alvas. Ez is a fogzastol van? Napkozben szinte soha nem kakil! Hajnalba, vagy ejszaka. Neha keso este. A hasa fajhat ettol? Korabban nem volt hasfajos. Varom a velemenyeket!
2013. nov. 16. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez az az 5 hónapos fiam!

Kendd dentinoxal az ínyét evés előtt 20-30 percel, akkor nem fog fájni az ínye a cmisüvegtől ahogy hozzá ér. Nekem ez jött be.

Sírni csend ha etetem, mert minden más jobban érdekli.

Fogzásnál másabb a kaka, csípi is a fenekét jobban mint azelőtt.

2013. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Koszi! Megprobalom majd a dentinoxot! Csak meg nem tudom hogy. Mert nem oramu pontossaggal eszik. Ezert eleg nehez lesz kiszamolni mikor van etetes elott fel ora. Neked is tekereg meg hadonaszik eves kozbe? Ja az en babam csak fekve szeret enni. Masnak is van igy?
2013. nov. 16. 18:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, a siri csend nehez eteteskor nekunk. Van egy orokmozgo 3 evesem is:))
2013. nov. 16. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!