Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Használ itt valaki tápszeres...

Használ itt valaki tápszeres etetéshez Dr. Bronw's cumisüveget? Milyen pozícióban etetitek a babátokat, hogy ne nyeljen félre?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy a 7 hetes kislányomnak ilyen cumisüveget vettünk tápszeres etetéshez,mert azt hallottam kevesebb levegőt nyel és így kisebb lesz a hasfájás! Amikor elkezdem etetni általában 85%-ban félrenyel.Ebből adódóan sok a büfi és a puki is több lett. :( :( Rosszul tartom a kezembe? Annyi tanácsot kaptam,hogy majdnem fektetni kell a babát,vagy hogy majdnem ütő helyzetben tartsam,valaki meg azt tanácsolta,hogy 45 %-os szögben!!! Ezek után mindent kipróbáltam és ugyan úgy félrenyel szegényem. Mit tanácsoltok?

Köszönöm szépen.



#félrenyelés #Dr.Brown's cumisüveg #hogyan etetitek
2013. nov. 28. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
használtuk ezt az üveget etetéshez, de nem volt soha ilyen problémánk vele. Szögben tartás is volt, illetve később magának fogta az üveget, ekkor vízszintesen használtuk ugye. Nem tudom, mennyire szoktad teletölteni az üveget, én mindig jóval a max. jelzés alatt tettem bele tápszert
2013. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dreigang ***** válasza:
A babát ferdén érdemes tartani, ahogy neki kényelmes, ezek után az üveget pedig úgy, hogy mindig folyadék legyen a cumiban. Mi légbeszívás nélküli cumikból etetünk, max. a vákuumtól összehúzódik a gumi, akkor egy kis tekeréssel ismét kap levegőt.
2013. nov. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nektek. Épp ma mondta 1 anyuka,hogy nézzem meg a cumin a lyukat hátha túl gyorsan folyik neki,és igen el van repedve. Így lehet,hogy túlságosan gyorsan folyik neki ezért nyel félre. :/
2013. nov. 30. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!