Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Azért adjam neki az anyatejet...

Azért adjam neki az anyatejet is mégha csekély is a mennyiség?! Lehetséges hogy fokozatossan elapad a tejem?!

Figyelt kérdés
2 hónapos anyuka vagyok, az anyatej mellé kap tápot is a babám kevés a tejem napi szintem megeszik 800-900 ml tejet muszály hozzá táplálnom /nem szoptatok fejek/de egyre kevesebb tejem van van úgy, hogy naponta 150-250 ml tudok csak fejni vagy kevesebbet.
2013. dec. 23. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kezdj el szoptatni mondjuk...
2013. dec. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első milyen okos tanácsot adott... Én is csak fejek, mert nem tudok szoptatni. Próbálj meg pár napon keresztül többször és hosszabb ideig fejni. A több inger miatt elvileg több tejed lesz. Igyál szoptatós teát (én Laktoherbet szoktam), próbáld ki a homeopátiás bogyót (pl. Urtica Urens), egyél és igyál rendesen. Ha ennek ellenére is elapad a tejed, ne aggódj, tápszeren is felnő. :)
2013. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még akkor is fejtem mikor már csak napi 30-40ml jött le.

Pláne ilyen fiatalon még minden csepp érték.

Ami neked jön az nagyon értékes mennyiség, add neki amíg csak lehet.

2013. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon kevés volt kb. 30 ml mi is pótoltuk a fiamnak de ettől nagyon fájt a hasa, így áttértünk a tápszerre teljesen. Nyugodt, kiegyensúlyozott, jó evő a kisfiam és még soha nem volt beteg, tehát abban sincs igazság hogy csak az anyatejes babák az egészségesebbek! 16 hónapos kisfiú Anyukája
2013. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adjad. Nekem napi 20-30 ml volt csak, de azt fejtem, még ha nagyon kevés is volt.
2013. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. dec. 25. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!