Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milumpa fermentalt- hogyan...

Milumpa fermentalt- hogyan keszited el?

Figyelt kérdés

Pontosan hogy keszited,hogy ne legyen csomos?

Es hanyas cumival adod?


2014. febr. 25. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen csak beleraktam a port a vízbe és összeráztam. Soha nem volt csomós. Amikor ezt itta 2-es cumit használtunk.
2014. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mennyire meleg vizbe?

Utana meg kellett huteni?

2014. febr. 25. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy vízforralóban felforraltam az egész napi vizet és abból csináltam a nap folyamán a tápszert. Kiöntöttem a cumisüvegbe, betettem kb. 30-35 másodpercre a mikróba és így raktam bele a port. Nem kellett utána hűteni, rögtön ihatta a fiam.
2014. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,akkor meg kiserletezem:)
2014. febr. 25. 18:01
 5/9 lcs ***** válasza:
én is tök ugyan úgy, ahogy az előző válaszoló :) persze, van olyan, aki a mikrózást fikázza, mert hű meg ha, mit sugároz stb...:)
2014. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

En nem hu meg ha...:)


Csak csomos volt,ez volt a bajom.

De most kiprobaltam,ahogy irtatok.

Mukodik:)

2014. febr. 25. 18:35
 7/9 lcs ***** válasza:
nem beszélve arról, hogy a gyereknek nem kell kivárni, hogy a frissen forralt víz még visszahűljön, hanem kb két perc alatt eheti :)
2014. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Örülök, ha bevált a módszer :)
2014. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam ahogy az első írta. Az elején úgy hogy etetés elött forraltam a vizet, de mire kihült hogy enni tudja megszakadt a írásban és nem beszélve arról ha a forró vízbe tettem bele összekapta és csomós illetve tiszta hab lett.

Így meg 1 perc és kész a kajcsi. Addig meg nem baj ha esetleg sír.

2014. márc. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!