Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert ebred meg töbször...

Miert ebred meg töbször ejszaka az 1 eves baba, ehes? Amugy nem fogadja el az etelt fó etele az anyatej.

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, egy 1 éves kisgyermeknek, már kevés az anyatej tápértéke, nem lakik jól vele rendesen, ezért ébredhet éjjel többször. Rá kellene vezetned lassanként, hogy az anyatej már csak kiegészítés legyen, és ne a fő tápláléka.
2014. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen ébredős volt? Mert a kislányom 23 hónaposan még minden éjjel ébred, legalább kétszer. Ha csak 2 ébredés volt, akkor reggel megjegyezzük, hogy milyen nyugodtan aludt ma éjjel. Lehet összefüggésben az éhséggel is.

Mit és mennyit eszik anyatejen kívül, és hányszor szopik még?

2014. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem az ehseg a baj 7 honapos kislanyom 2 oranal tobbet nem alszik egyszerre nem ehes csak ket korty es mar alszik is szerintem a cici megnyugtatja es igy erzi hogy ott vagy a kozeleben kitartas, baratnom kisfia is ezt csinalta 18 honaposan szokott le a cicirol azota 1 alkalommal ebred fol inni es alszik tovabb remelem el jon egyszer az az ido mikor nalunk is igy lesz
2014. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mar nagyon sok mintent ehetne!!! Vacsi fürcsi cici alszik
2014. jan. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hogyan vezesem be a az etelt ha nem akarja meg enni ,ki ehesztetem de olyan sirast le vag hogy csak a cicihez kerulunk
2014. febr. 3. 09:51
 6/6 A kérdező kommentje:
minden 3-4 oraba szopik ,virslit egy par szeletet meg eszik,aszt sem adthatom minden nap,jaurtot meg eszi minden nap leveseket nagy ritkan eszi meg sokszor meg sem akarja kostolni inkabb egyedul akar enni,
2014. febr. 3. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!